Poznaliśmy ją przez śpiew, teraz stworzyła swój najnowszy klip! Karin Ann nie przestaje nas zaskakiwać!

Tym razem Karin Ann nie tylko śpiewa, ale także odpowiada za stronę graficzną i scenariusz najnowszego clipu
Poznaliśmy ją przez śpiew, teraz stworzyła swój najnowszy klip! Karin Ann nie przestaje nas zaskakiwać!
04.05.2022

"almost 20", to jedna z piosenek promujących  drugi album artystki zatytułowany "side effect of being human". Tym razem Karin Ann zdecydowała się na stworzenie tzw. lyric video, które w całości sama opracowała graficznie. Teledysk jest jakby podróżą przez kartki pamiętnika młodej dziewczyny, która opisuje tam swoje nastoletnie emocje, ubierając je  w odpowiednie słowa czy rysunki.

Karin Ann z nowym teledyskiem

"Myśląc o teledysku do tej piosenki, nic więcej nie przychodziło mi do głowy, jak pokazanie tego jako pamiętnik dziewczyny, która za chwilę przestanie być nastolatką. W maju kończę 20 lat i to, trochę sytuacja, jakbym przechodziła na kolejny wymiar mojego życia. Bardzo lubię rysować i gdyby nie moja kontuzja ręki byłabym malarka lub graficzką, a nie piosenkarką. Pomyślałam o stworzeniu tym razem czegoś zupełnie nowego, a jednocześnie bardzo mi bliskiego – teledysku opartego na animacji moich rysunków. Czy wyszło fajnie? Ja jestem zadowolona, ale Wam pozostawiam  ocenę" – mówi Karin Ann.

Karin Ann

Młoda Słowaczka niebawem wystąpi na kilku europejskich festiwalach m.in. Great Escape w Brighton oraz Super Bloom w Monachium. Ponadto wystąpi na jednej scenie z Imagine Dragons podczas ich koncertów w Rydze i Pradze.

Co sądzicie o nowym teledysku autorstwa Karin Ann? Nam się bardzo podoba.

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Amelka (Ocena: 5) 19.08.2022 20:12
Super
odpowiedz

Polecane dla Ciebie