Barbie w strojach Lady Gagi! GENIALNE!

Lady Gaga - to ikona naszych czasów. Nic więc dziwnego, że jej szalonym wizerunkiem inspirują się nawet producenci lalek Barbie!
Barbie w strojach Lady Gagi! GENIALNE!
19.01.2010

Lady GaGa zasłynęła nie tylko dzięki światowej klasy przebojom, ale także za sprawą nietypowych stylizacji, fantazyjnych makijaży i oryginalnych, nierzadko kosmicznych uczesań. Wielokrotnie mogliśmy podziwiać ją w metalowych zbrojach, lateksowych kombinezonach czy rekordowo puszystych futrach, z monstrualną kokardą na głowie i długimi do samego nieba rzęsami na powiekach. Dzisiaj Lady Gaga nie jest już tylko jedną z wielu celebrytek słynących z barwnych romansów, hucznych imprez czy milionów na koncie. To ikona naszych czasów – szalona, nieprzewidywalna i bardzo na topie.

Scenicznym wizerunkiem Lady Gagi inspirują się wszyscy – od projektantów, przez wizażystów, aż po… fanów lalki Barbie! Jeden z jej zagorzałych miłośników, a jednocześnie użytkownik serwisu Flickr o pseudonimie Veik11, szyje ubrania dla Barbie, do złudzenia przypominające stroje ekscentrycznej piosenkarki. To jednak nie wszystko! Veik również maluje i czesze swoją lalkę na wzór Lady Gagi. Efekty jego prac możecie obejrzeć w osobnej galerii.

My jesteśmy pod wrażeniem. Brawa!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Zrobiła z córki lalkę Barbie!

Mama 9-letniej Madison jest z zawodu wizażystką. Swoją córkę postanowiła przemienić w lalkę, aby ta wygrała dziecięcą edycję wyborów Miss.

Umaluj się jak Lady Gaga!

Nasza wizażystka podpowiada, jak krok po kroku wykonać makijaż w stylu słynnej piosenkarki.

Polecane wideo

Komentarze (167)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:53
jCLGpH oigvfnlowucb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 13:15
aaq2RQ efjjwailrnhj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 10:10
I found just what I was neeedd, and it was entertaining!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2011 18:14
,,Papilocie! Mam 8 miesięcy, za miesiąc wyznaczoną datę urodzenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2010 15:01
droga lajdi gago super
odpowiedz

Polecane dla Ciebie