Kim są uczestnicy polskiej edycji „POWER OF LOVE”?

Wśród nich osoby znane z „Love Island” i „You Can Dance”.
Kim są uczestnicy polskiej edycji „POWER OF LOVE”?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/daga__a/ & https://www.instagram.com/eryczkowska/)
28.03.2022

Na ten moment czekają wszyscy fani programów randkowych. Oto 6 z 18 singli, którzy zawalczą o wielką miłość i sporą kasę w pierwszej polskiej edycji programu „Power of Love” w Zoom TV. Widzów z pewnością ucieszy ponowne spotkanie z jednym z najbardziej lubianych uczestników z drugiego sezonu "Love Island”, ale to nie jedyny bohater, który może wydać się znajomy. Kim są single, którzy po miłość przyjechali aż do Stambułu?

W niedzielę o godz. 18:00 w Zoom TV widzowie zobaczyli premierowy odcinek pierwszej polskiej edycji „Power of Love” – randkowego reality show, które na 3 miesiące zamieni życie 9 kobiet i 9 mężczyzn w turecką telenowelę. Wszyscy uczestnicy przyjechali tu w poszukiwaniu miłości, ale czy łączy ich też wizja wymarzonej relacji?

power of love polskaDla niektórych z nich udział w reality show to nie pierwszyzna - Michał Dryja, znany również jako Mundek, dał się już poznać w drugiej edycji „Love Island”, gdzie podbił serca widzów i stał się jedną z najbardziej lubianych postaci. Widzowie mogą też pamiętać Szymona Kozaka, który próbował wytańczyć swoje marzenia w programie „You can dance”, a Instagramowicze z łatwością rozpoznają również Wiktorię Robert. W programie zawalczą o miłość również: Eryka Baranowska, Dagmara Koniuszewska, Julia Gontarz, Kinga Czekaj, Kinga Jata, Marta Czarnowska, Natalia Łuszczyk, Paulina Poraj, Adam Kin, Bartosz Laskowski, Filip Kidoń, Gracjan Gornig, Oskar Tomecki, Radosław Śledziewski.

Mają różne pasje, charaktery i nierzadko odmienne wartości, ale łączy ich jedno – od teraz ich miłosne podboje będą nie tylko śledzone przez tysiące polskich widzów, ale i przez nich kontrolowane! O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę, zdecydują widzowie.

Zobacz, co uczestnicy pierwszej edycji „Power of Love. Polska” mówią o sobie i swoim udziale w programie:

Michał Dryja
Michał Dryja 27 l. Warszawa
https://www.instagram.com/mundek.dryja/
„Chyba po „Love Island” nie mam już żadnych konkretnych oczekiwań od związku - wiem, że kiedy zwiążę się z odpowiednią osobą wszystko będzie po prostu w porządku. Lubię czuć się za kogoś odpowiedzialny i mam nadzieję, że tym razem „Power of Love. Polska” pomoże mi spotkać kogoś, kto tak jak ja kocha życie, radość, uśmiech i szczęście, a zamiast imprez woli dobrą książkę. Wiem, że nie dogadam się z kimś, kto nie potrafi zorganizować sobie czasu wolnego.”

Wiktoria Robert
Wiktoria Robert 23 l. Warszawa
https://www.instagram.com/wiktoria_robert/
„Mama zachęciła mnie do wzięcia udziału w programie. Udało się i jestem. Od partnera oczekuję przede wszystkim szczerości, dystansu do siebie i oczywiście poczucia humoru. Jestem gotowa na trwałą relację. Chciałabym znaleźć kogoś z kim będę dzielić pasje i iść przez życie, nigdy się nie starzejąc.”

Patryk Wiśniewski
Patryk Wiśniewski 23 l. Szczecin
https://www.instagram.com/patryk_wisniewski_/
„Mam raczej osobowość dominującą, ale potrafię się dostosować do kobiety. Jestem pewien, że jeśli się zakocham, będę w stanie wiele poświęcić dla miłości. Nie mam konkretnego typu kobiety, bo przekonałem się, że nie ma to większego znaczenia. Zawsze mówiłem, że lubię brunetki, a ostatecznie zawsze więcej łączyło mnie z blondynkami, także jestem otwarty.”

Dagmara Koniuszewska
Dagmara Koniuszewska 29 l. Warszawa
https://www.instagram.com/daga__a/
“Porzuciłam pracę w korporacji, by móc realizować marzenia i założyłam platformę ezoteryczną. To jednocześnie najbardziej szalona i najodważniejsza rzecz jaką w życiu zrobiłam. Do teraz! Biorę udział w “Power of Love. Polska”, bo wierzę, że pomoże mi to odnaleźć ten brakujący element – przyjaciela i jednocześnie mój bliźniaczy płomień, któremu oddam się w pełni.”

Szymon Kozak
Szymon Kozak 28 l. Myślenice
https://www.instagram.com/szymonkozak/
„Moją pasją jest taniec, ale uwielbiam też przebywać z ludźmi. Czułbym się spełniony, gdyby tylko udało mi się stworzyć kozackie imperium i jednocześnie mieć przy sobie kochającą rodzinę oraz przyjaciół, z którymi będę cieszyć się swoimi sukcesami. Moim wzorem są rodzice, którzy włożyli wiele trudu w moje wychowanie oraz zawsze ciężko pracowali.”
Eryka Baranowska
Eryka Baranowska 24 l. Warszawa
https://www.instagram.com/eryczkowska/
„Mój ostatni związek zakończył się zdradą, jednak najbardziej żałuję tego, że tę zdradę wybaczyłam. Mimo wszystko nadal wierzę w szczęśliwe zakończenie i powodzenie związku opartego na zaufaniu
i wzajemnym wspieraniu się. Teraz chciałabym po prostu znaleźć swój kąt i poczuć się bezpiecznie. Chcę, aby mój partner sprawiał, że poczuje się jak mała dziewczynka, którą on się zaopiekuje.”

„Power of Love. Polska” wystartował 27 marca o godzinie 18:00 w Zoom TV. Emisje odbywać się będą codziennie - od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00 i w niedzielę
o 18:00. Dodatkowo, show będzie można oglądać na platformie FilmBox+. Zaplanowano łącznie 75 odcinków show.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Obcięły włosy samodzielnie w domu i pochwaliły się efektem. Jak wyszło?
Obcięły włosy samodzielnie w domu i pochwaliły się efektem. Jak wyszło? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie