Wyszło na jaw, ile kosztowały peruki Lady Gagi w „House of Gucci”

Nie uwierzysz.
Wyszło na jaw, ile kosztowały peruki Lady Gagi w „House of Gucci”
Lady Gaga, fot. agencja forum
12.12.2021

Film „House of Gucci” ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jednakże niezależnie od tego, po której stronie barykady stoisz, jedno z pewnością przyznasz – Lady Gaga odegrała swoją rolę świetnie i chociażby ze względu na nią, warto zobaczyć tę produkcję. Zresztą uważamy, że na wielkie brawa zasługuje też jej charakteryzacja. Swoją drogą… nie uwierzysz, ile kosztowały peruki dla filmowej Patrizii Gucci.

Przeczytaj też: „To totalna szmira” - Patrizia Gucci komentuje film o swojej rodzinie

„House of Gucci” – peruki Lady Gagi kosztowały majątek!

Emocje wokół najnowszego filmu Ridleya Scotta nie opadają. Zresztą co chwilę płomień podsycają osoby i aktorzy, którzy byli zaangażowani w projekt. Niedawno na przykład Frederic Aspiras, czyli osobisty fryzjer i projektant peruk Lady Gagi, wyznał w jednym z wywiadów, że same fryzury filmowej Patrizii kosztowały 10 000 dolarów!

W mojej pracy chodziło o to, by móc użyć włosów jako narzędzia, dzięki któremu aktorka naprawdę zagłębi się w umysł tej osoby - powiedział Aspiras w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Stylista ujawnił również, że stworzył 450-stronicowy katalog fryzur do filmu, w tym instrukcję do każdej sceny zawartej w scenariuszu. Mężczyzna zdradził także, że reżyser chciał początkowo tylko dwóch fryzur w całym filmie. A wszystko po to, by uprościć montaż. „Thank Father, Son and House of Gucci”, że udało mu się go przekonać do zmiany zdania, bo uczesania Lady Gagi są naprawdę świetne. Prawda?

Polecane wideo

„Operacja plastyczna była najlepszą decyzją w moim życiu”. 10 osób pochwaliło się swoją metamorfozą
„Operacja plastyczna była najlepszą decyzją w moim życiu”. 10 osób pochwaliło się swoją metamorfozą - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie