Żenady 2009 – wybierz wtopę roku!

Mijający rok obfitował zarówno we wzloty, jak i w upadki – czasami dość bolesne dla naszych uszu i oczu. Wybraliśmy 10 kontrowersyjnych wydarzeń, które zawalczą o miano WTOPY ROKU!
Żenady 2009 – wybierz wtopę roku!
31.12.2009
> -->

Mijający rok obfitował zarówno we zloty, jak i w upadki – czasami dość bolesne dla naszych oczu, a nawet uszu. Wybraliśmy 10 absurdalnych, kontrowersyjnych lub po prostu zabawnych dokonań naszych rodzimych celebrytów, które w sondzie zawalczą o miano WTOPY ROKU!

Na pierwszy ogień i hienom na pożarcie rzucamy głośne aresztowania. Roman Polański i Weronika Marczuk Pazura przez wiele tygodni byli bohaterami pierwszych stron gazet. O ile w przypadku cenionego reżysera trudno cokolwiek orzec, tak o Weronice można powiedzieć jedno - niezbyt jej do twarzy w kominiarce.

A w showbiznesie wygląd to przecież podstawa. Seksowne (czasami aż za bardzo) ciało może być gwarantem spektakularnego sukcesu, co udowodniła w tym roku Iga Wyrwał, lansując aż do bólu swoje piersi, jednocześnie racząc nas łzawymi historyjkami o problemach rodzinnych. Naiwny, ciężkostrawny obrazek. Dużo apetyczniejszy mógł być Krzysio Ibisz, ale posunął się o jeden zastrzyk za daleko…

Tym, którzy boją się igieł i skalpela, pozostaje Photoshop. Królową retuszu 2009 mianujemy Grażynę Torbicką, która od czasu okładki w Twoim Stylu znana jest bardziej jako klon Kożuchowskiej.

Skoro mowa o prasie, trudno nie wspomnieć o Isabel Olchowicz, która z wierszokletki przeistoczyła się w bohaterkę romantyczno-komicznych sesji zdjęciowych i równie pociesznych wywiadów. Miłości mówimy TAK, błazenadzie stanowcze NIE.

Nie tylko Kożuchowska w tym roku dorobiła się klona. Także i Jennifer Lopez ma godną następczynię w osobie Kasi Skrzyneckiej, która u boku hiphopolowca Mezo wyginała się w teledysku do piosenki Opluj.pl („Klyk klyk enter, jestem w sieci”).

Pod koniec grudnia, wisienkę na torcie obciachów zafundowali nam bohaterowie BrzydUli (która mimo to jako serial zasłużyła na miano zdecydowanego hitu roku). Julia Kamińska i Filip Bobek, odtwórcy głównych ról, podczas występu w świątecznym wydaniu Milionerów, pokazali się z jak najgorszej strony. Jesteśmy pewni, że niejednej polonistce podniosło się ciśnienie! Kompletny brak znajomości lektur szkolnych nie przystoi osobom z pierwszych stron gazet, oj nie.

 

Polecane wideo

Komentarze (197)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:19
KYhYgH qmalzyphgozj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 19:07
rKhFLj lhzyjnmdcmox
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 17:56
Haha. I woke up down today. You’ve cheeerd me up!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 15:04
SoKCnV ngcvvtsknjob
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 03:21
Begun, the great internet edcuation has.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie