Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda

Mało brakowało, a to on wystąpiłby w roli psychopatycznego Joe!
Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda
Fot. Instagram.com (@dylanheyarnold)
22.10.2021

W 2018 roku na Netflixie pojawił się serial „Ty”, który natychmiast zaczął bić rekordy popularności. Opowieść o przystojnym menadżerze księgarni, który zakochuje się w początkującej poetce, a następnie zaczyna mieć chorobliwą obsesję na jej punkcie, przeradzając się tym samym w bezlitosnego mordercę, przyciągnęła przed ekrany miliony widzów. 

Zobacz również: Jesteś fanką serialu „Ty”? Netflix ogłosił właśnie, że możesz liczyć na 4 część tej produkcji!

Produkcja nie zakończyła się po pierwszej serii – dalsze losy Joe możemy śledzić do dziś, ponieważ parę dni temu na Netflixie pojawił się już trzeci sezon tego serialu. A wraz z nim - zupełnie nowi bohaterowie. Jednym z nich jest Theo Engler, którego portretuje Dylan Arnold. To właśnie on wzbudza największe zainteresowanie i wielkie emocje wśród fanów, a właściwie fanek serialu. 

UWAGA! Dalsza część tekstu może zawierać spojlery. 

Serial „Ty”. Kim jest Dylan Arnold, przystojny aktor z 3. serii?

Theo jest sąsiadem Joe i Love, którzy wprowadzają się do nowej okolicy. Młody chłopak szybko zakochuje się w pięknej Love i tym samym daje się wciągnąć w tkaną przez nią i Joe sieć kłamstw i zbrodni. 

Internautki straciły głowę dla 27-letniego aktora, który wcześniej wystąpił m.in. w takich produkcjach jak “After” oraz jej sequelu, a także w horrorze “Halloween zabija”. Co ciekawe, Dylan pierwotnie zgłosił się na casting do serialu „Ty” z nadzieją na angaż w roli Joe. Później próbował swoich sił przy poszukiwaniu obsady do drugiego sezonu - zależało mu na sportretowaniu postaci Forty’ego Quinna. Kolejną ciekawostką jest fakt, że Dylan studiował na jednej uczelni z Elizabeth Lail, czyli Beck z pierwszej serii produkcji. 

Jak wygląda nowy rywal psychopatycznego Joe w kolejnej odsłonie serialu „Ty”? Dowiecie się tego z poniższej galerii. Jesteście fanami tej produkcji? 

Polecane wideo

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata
Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Aaa (Ocena: 5) 28.10.2021 22:58
Ten sezon to kompletna klapa. Stacony czas.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2021 14:15
Trzeci sezon jest beznadziejny. Nic nowatorskiego, wtórny, przewidywalny ciąg wydarzeń. Jedynym co go ratuje jest wątek Love i świetna rola Victorii Pedretti. Już drugi był wtórny ale jednak coś dało się z niego wyciągnąć ale trzeci to porażka. Czwartego raczej nie obejrzę. Nie spodziewam się niczego nowego poza zmianą miejsca na Paryż.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2021 05:08
Wy tak serio?! XD ten gość jest obleśny xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie