Widzowie „Top model” znowu oburzeni. Tym razem poszło o niekoleżeńskie zagranie...

Olga Król mocno naraziła się nie tylko Kacprowi Jasińskiemu.
Widzowie „Top model” znowu oburzeni. Tym razem poszło o niekoleżeńskie zagranie...
fot. Instagram @olgaa_krol/ @kacper_jasinski7
07.10.2021

Olga Król jest uczestniczką 10. edycji programu „Top model”. 19-latka od samego początku stanowi wyrazisty element show. Dziewczyna już na bootcampie wdała się w niepotrzebną dyskusję z Michałem Pirógiem, a podczas metamorfoz – zdaniem wielu – przeszła najmniej korzystna zmianę. I choć Olga ma wszystko, by móc walczyć o tytuł najlepszej modelki, według widzów nie zasługuje na to, by dalej walczyć w programie. Dlaczego?

Przeczytaj też: „Możecie już zostawić zwierzęta w spokoju?”. Nowy odcinek „Top model” znowu wzbudza kontrowersje

Top model 10 – widzowie oburzeni zachowaniem Olgi Król

We wczorajszym odcinku mogliśmy oglądać, jak przebiegały dwie sesje: nago oraz taneczna. I choć trudno porównywać oba zadania, jedna osoba wyraźnie sobie z nimi nie poradziła. O kim mowa? O Oldze właśnie. Jurorzy podczas panelu zwrócili uwagę dziewczynie, że gdy pozowała bez ubrania, jedynym dobrym ujęciem było to, gdzie nie patrzy wprost w obiektyw. Joanna Krupa zaznaczyła, że 19-latka powinna „podszkolić” swoją mimikę. Opinię o pracy modelki wygłosił też Marcin Tyszka. Fotograf bardziej niż efekty widoczne na zdjęciach, skrytykował jednak zachowanie Król na planie. Juror zauważył, że dziewczyna była kapryśna i niekoleżeńska w stosunku do kolegi z programu. Co na to Olga? Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich.

Ja się nie czułam wcale komfortowo na tej sesji. Strasznie śmierdzi mu z buzi, albo ma jakieś inne defekty – mówiła Król.
Jak można się domyślać, dziewczyna została natychmiast skrytykowana za swoje zachowanie zarówno przez jury, jak i pozostałych uczestników. Swoje rozgoryczenie tą sytuacją opisywali w komentarzach także internauci. Według widzów show to właśnie Olga, nie Wiktoria, powinna opuścić program.

Żart... Mam wrażenie że zostawiona Olga tylko po to, żeby coś się działo... Szkoda że kosztem innych uczestników – pisze jedna z obserwatorek.

Olga to powinna dziś wylecieć z programu " dla zasady".. jak można na kogoś publicznie wylać takie wiadro pomyj? dodatkowo zdjęcie tragedia… - dodaje kolejna.

Sama bohaterka „skandalu” odniosła się do sytuacji na swoim intagramowym profilu. Dziewczyna napisała, że nigdy nikomu nie życzy źle i nie chce poniżać innych, by wybielić siebie.

Wychodzę z założenia, że jeśli coś nas dręczy lub nam przeszkadza- warto o tym mówić a nie tłumić w sobie negatywne emocje, które prowadzą do niepotrzebnych nieporozumień – pisze Król.

A ty co sądzisz o tej sytuacji?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝑶𝑳𝑮𝑨 𝑲𝑹Ó𝑳 (@olgaa_krol)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Polecane wideo

Metamorfozy uczestników „Top Model”. „Celowo ją oszpecili”
Metamorfozy uczestników „Top Model”. „Celowo ją oszpecili” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.10.2021 19:06
A która to Olga a który Kacper? Bo ze zdjęcia to nie idzie poznać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.10.2021 14:35
"Ktoś powie im co myśli w cztery oczy", no ale jak się kultury i obycia nie ma za grosz, to i hipokryzja łatwo przychodzi...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie