Tak wygląda wnuczka Elvisa Presleya. Riley Keough ma 32 lata i robi karierę w kinie niezależnym

Podobna do słynnego dziadka?
Tak wygląda wnuczka Elvisa Presleya. Riley Keough ma 32 lata i robi karierę w kinie niezależnym
Fot. Instagram.com (@rileykeough)
12.07.2021

Dzieci gwiazd nie zawsze są w stanie poradzić sobie ze sławą rodziców i presją, która często jest im narzucana, zwłaszcza przez media. Są nieustannie porównywane ze znanymi rodzicami i próbują udowodnić, że potrafią odnieść podobny sukces. Zdaniem jednych rozpoznawalność jest furtką do kariery, ale według innych to prawdziwe przekleństwo. 

Zobacz również: Suri Cruise ma już 15 lat. Nowe zdjęcia pokazują, do którego ze słynnych rodziców jest bardziej podobna

Można by długo wymieniać dzieci gwiazd, które nie poradziły sobie z presją i w efekcie popadły w różne uzależnienia. Ale w show-biznesie nie brakuje też potomków sław, którym udało się zapracować na własne nazwisko i zrobić karierę. Do tej grupy bez wątpienia zalicza się Riley Keough, córka Lisy Marie Presley i wnuczka samego Elvisa Presleya. 

Riley Keough. Kim jest wnuczka Elvisa Presleya? 

32-letnia Riley Keough jest aktorką i modelką. To pierwsze dziecko Lisy Marie i jej pierwszego męża, muzyka Danny’ego Keough. W ostatnich latach Riley zasłynęła przede wszystkim jako aktorka kina niezależnego, była też nominowana do Złotego Globu 

Jak wygląda wnuczka Elvisa Presleya i w jakich produkcjach możecie obejrzeć tę utalentowaną aktorkę? Wszystkiego dowiecie się z poniższej galerii. Uważacie, że Riley jest podobna do znanego dziadka? 

Polecane wideo

Naukowcy okrzyknęli ją ideałem piękna. Ciało tej modelki ma doskonałe proporcje
Naukowcy okrzyknęli ją ideałem piękna. Ciało tej modelki ma doskonałe proporcje - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.07.2021 08:27
Podobny do dziadka był jej brat, Benjamin. Wspominacie jego siostrę w rocznice jego śmierci. U niej raczej tego podobieństwa nie widać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie