Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” pokazała stare zdjęcia. „Inny człowiek”

Po ingerencji w wygląd influencerka miała spory problem z załatwieniem sprawy urzędowej.
Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” pokazała stare zdjęcia. „Inny człowiek”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/martyna.kondratowicz/)
27.04.2021

Martyna Kondratowicz zyskała popularność dzięki udziałowi w pierwszym sezonie „Hotelu Paradise”. O dziewczynie zrobiło się naprawdę głośno za sprawą romansu z Adamem – kolegą z show. Ich intymne zbliżenie zarejestrowały kamery, co wzbudziło falę negatywnych komentarzy na profilu dziewczyny. Sytuacja okazała się podwójnie trudna, ponieważ Adam stracił zainteresowanie Martyną już następnego dnia, porzucając ją dla Wioli. Mimo to hejt wylał się głównie na Kondratowicz, co tylko potwierdziło smutną rzeczywistość i podwójne standardy względem kobiet i mężczyzn.

„Patrzę przed siebie z podniesioną głową, bo wiem, że w kobietach siła. Wcale nie jesteśmy słabą płcią - jesteśmy emocjonalne i uczuciowe, a w tym właśnie jest moc. Dałyście mi ogromną siłę, wsparcie i motywację. To niewiarygodne, że każda z was przeżyła to samo, co ja”

- pisała wówczas w social mediach 25-latka. Jej odwaga w mówieniu prawdy na trudne tematy sprawiła, że liczba wspierających ją osób systematycznie rosła.

Operacje plastyczne Martyny Kondratowicz

Fani Martyny cenią ją jeszcze z jednego powodu – kobieta nie ma problemu z tym, żeby przyznać się do korzystania z medycyny estetycznej. Kondratowicz udostępniła nawet na swoim kanale na YouTube filmik, w którym szczegółowo omawia przebyte zabiegi. Pisałyśmy o tym tutaj: Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA

Ostatnio 25-latka załatwiała sprawy w urzędzie, gdzie musiała pokazać swój dowód tożsamości. Kiedy zaprezentowała urzędniczce prawo jazdy, ta stwierdziła, że osoba ze zdjęć oraz Kondratowicz to dwie zupełnie inne kobiety.

Influencerka pochwaliła się więc fanom swoim dokumentem, przy okazji zamieszczając na Instagramie kilka innych starych zdjęć.

Porównałyśmy je z tym, jak Martyna prezentuje się obecnie. Widać spore ingerencje w wygląd?

Polecane wideo

Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Siwiec, Rubik, Warnke
Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Siwiec, Rubik, Warnke - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie