Laluna Unique z „Królowych Życia” przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?

Zmiana, jak możecie się domyślić, jest ogromna.
Laluna Unique z „Królowych Życia” przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lala_laluna_official/?hl=pl)
31.03.2021

Kiedy w 2019 roku Laluna Unique zadebiutowała w kultowym już programie „Królowe życia”, natychmiast zrobiło się o niej głośno. Wszystko za sprawą charakterystycznego wyglądu, obok którego trudno przejść obojętnie. Wydatne usta, ogromny biust i pośladki, mocna opalenizna, liczne tatuaże i bardzo długie paznokcie zapewniły Katarzynie Alexander status jednej z najważniejszych bohaterek show.

Laluna Unique nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania do operacji plastycznych. Wręcz przeciwnie, wiele z nich relacjonowała za pośrednictwem Instagrama. To właśnie dzięki social mediom wiemy, że „królowa życia” uwielbia operacje w Turcji, gdzie zazwyczaj prosi chirurgów o „Kardashian style”.

Niedawno, na kolejną już prośbę swoich followersów, pokazała, jak wyglądała kilka lat temu. Zmiana, jak możecie się domyślić, jest ogromna. Zestawiłyśmy stare zdjęcie Laluny z jej aktualnymi fotografiami. Porównajcie.

Polecamy także: Jak dzisiaj wygląda Conan Kaźmierski, syn Dagmary z „Królowych życia”?

Polecane wideo

Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci
Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.03.2021 10:42
Wygląda jak wygląda, może to jakaś choroba że jest uzależniona od operacji plastycznych. Pytanie skąd ma tyle kasy? Oglądałam kilka odcinków tego programu, jest bardzo sympatyczna, nie wywyższa się kim to ja nie jestem, jako kumpela super
odpowiedz

Polecane dla Ciebie