Widzowie zszokowani tym, co wydarzyło się we wczorajszym odcinku „Hotelu Paradise”

Na antenie rozegrał się dramat. „Nie mam nic do stracenia”.
Widzowie zszokowani tym, co wydarzyło się we wczorajszym odcinku „Hotelu Paradise”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hotelparadise.tvn7/?hl=pl)
30.03.2021

Trzecia edycja „Hotelu Paradise” początkowo wydawała się słabsza od dwóch poprzednich. Brakowało większych emocji, spisków, czy intryg. Do wczoraj. To, co wydarzyło się w ostatnim odcinku, dosłownie zszokowało widzów.

W trzecim sezonie utworzyły się trzy silne pary: Bibi i Simon, Nathalia i Marcin oraz Basia i Krystian. I choć każdej z nich wydawało się, że właśnie w takim składzie dotrą do finałowego odcinka, zagranie Luizy, która wcześniej otrzymała immunitet, pokrzyżowało im plany. Dziewczyna postanowiła bowiem zagrać va banque i rozbić jeden z tych związków. Zdecydowała, że na Rajskim Rozdaniu podejdzie do Krystiana, tym samym eliminując Basię.

Jej posunięcie bardzo spodobało się widzom z prostego powodu – w programie wreszcie zaczęło się dziać. Nie do końca byli jednak przekonani tłumaczeniem Luizy. Singielka wyznała bowiem, że Basia przypomina jej mamę i że zasługuje na kogoś lepszego niż Krystian.

Zobacz także: To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował?

„Z twojej strony widzę chemię na 101%, a od Krystiana jej nie widzę. Przykro mi się robi, kiedy widzę, jak ona się stara, a on tego nie odwzajemnia. On nie docenia, jak wspaniałą kobietę ma u boku”

- powiedziała Lui, a na koniec wyraziła nadzieję, że inny uczestnik ocali Basię przed odpadnięciem i tym samym stworzy z nią lepszą relację niż Krystian. Tak się jednak nie stało – typowana na finalistkę Basia odpadła z programu.

Po odejściu partnerki Krystiana, Lui wpadła w histerię. Zaczęła krzyczeć, że do tej pory nikt nie dał jej szansy na stworzenie prawdziwego związku i że w programie ona musi myśleć o wszystkich, a nikt tego nie odwzajemnia i nie martwi się o to, co się z nią stanie.

Po co ja wchodziłam do tego programu? Żeby wszystkim pomagać? A czemu nikt mi nie chce pomóc?

- krzyczała.

Internauci byli oburzeni jej argumentacją.

„Jeszcze gdyby Luiza powiedziala wprost, że rozwala te pare, bo to program i gra, to by sie to dalo obronic. A ta zaczela robic z siebie natke Terese, ze niby ratuje Basie, bo ta jej mame przypomina. Żenada! Pozniej dopiero pokazala, ze chodzi o zwykla zazdrosc, bo wszyscy tworza pary a ona nie - no zachowanie 14-latki”.

„Chciała namieszać i namieszała. Ale wydaje mi się, że nie do końca zdawała sobie sprawę, że wyeliminuje przy tym Basię.. a poniżej płacz, bo nie może z nikim stworzyć relacji.. dziwne, ale niech tam. Rozbiła jedną z najsilniejszych par. Ale wydaje mi się, że Basia jeszcze wróci”

„Zamiast poradzić koleżance, żeby pomyślała nad swoim związkiem, najlepiej go rozwalić”

- pisali komentatorzy.

A Wy co sądzicie o zagraniu Luizy?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Polecane wideo

Kotku, żabko, skarbie, żono... Co mówią o Twoim mężczyźnie określenia, którymi Cię nazywa?
Kotku, żabko, skarbie, żono... Co mówią o Twoim mężczyźnie określenia, którymi Cię nazywa? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie