Superaktorka czy królewna z drewna?

Przyjrzyjmy się Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej. Czy ma szansę na prawdziwą karierę?
Superaktorka czy królewna z drewna?
12.07.2008

Ostatnio nie ustają spekulacje na temat Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i jej potencjalnego zastępstwa jako nowej Joanny Brodzik. My jednak nie wierzymy, żeby młoda aktorka potrafiła poradzić sobie z tyloma wyzwaniami. Jej kariera toczy się szybko, ale tak samo szybko może się skończyć.

O urodzonej w Człuchowie aktorce zrobiło się głośno, kiedy dostała jedną z głównych ról w ostatnim serialowym hicie stacji TVN - "Teraz albo nigdy". Pisma już wcześniej zauważyły młodą aktorkę, która grała epizody w "Magdzie M." czy "Kryminalnych". Ostatnio zagrała też w kilku filmach. Ale, mimo że Marta ponoć dobrze radzi sobie na Akademii Teatralnej w Warszawie, to można odnieść wrażenie, że jej umiejętności aktorskie są na wyczerpaniu.

Zastanawia nas, czy aktorka, która dopiero co wkracza do show-biznesu, a już opowiada o intymnych szczegółach swojego życia, ma przed sobą przyszłość czy raczej wyeksploatowana szybko zgaśnie. Przyjrzyjmy się, jak zmieniał się jej wizerunek, przy tym samym, sztucznym wyrazie twarzy.

Polecane wideo

Komentarze (133)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2009 16:55
ja ją lubie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2009 14:28
Ona jest taka jakas zwyczajna... nic mi sie w niej specjalnie nie podoba nie ma duszy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2009 19:14
Marta jest ładna i sympatyczna ale to sztuczna dziewczna.Ci którzy uwarzają że jest fajna to zobaczcie ją rano kiedy wstanie już nie będzie taka piękna.Gdyby była jednak taka cudowna to by nie spędzała godziny przed lustrem malując sobie oczy.Ja mysle że ci którzy ją lubią to niech nie przestają , ale nadejdzie wkońcu jakiś czas gdzie zobaczycie stronkę pt."Marta Żmuda (Trzebiatowska) bez makijażu " To może być nie miłe przeżycie.Pozdro
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2008 14:33
wszyscy tak nad nia wzdychaja a tu nic ciekawego....lubie oryginalne osoby a nie takie o coś...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2008 20:31
ja ja lubie i uwazam ze w aktorstwie pokazuje siebie :) jest bardzo ladna pozatym.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie