Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać…

Stare kontra nowe zdjęcia. Będziesz w szoku.
Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annarysnik/?hl=pl)
28.02.2021

Jeszcze kilka lat temu program „Warsaw Shore” budził ogromne kontrowersje. Widzowie byli zszokowani zachowaniem uczestników pierwszej edycji, którzy bez skrępowania upijali się, wdawali w awantury, czy chwalili intymnymi szczegółami ze swoich przelotnych relacji.

Dzisiaj, kiedy emitowane są kolejne edycje tego programu, nikt nie jest już zbulwersowany czy zaskoczony tym, co dzieje się w show. O wiele więcej emocji budzą za to metamorfozy pierwszych uczestników, zwłaszcza Ewelony, Małej i Dużej Ani, a także Elizy.

Sporo zaskakujących zdjęć z tych przemian znajdziecie tutaj: Kto z I edycji „Warsaw Shore” zmienił się najbardziej? Porównaj zdjęcia!

Ostatnio szerokim echem w mediach odbiły się zwłaszcza nowe zdjęcia Anny Ryśnik, czyli właśnie Dużej Ani. Uczestniczka zmieniła się do tego stopnia, że trudno ją rozpoznać na starych fotografiach. Porównajcie.

Polecane wideo

3. sezon „Hotelu Paradise” już dzisiaj. Tak wyglądają nowi uczestnicy!
3. sezon „Hotelu Paradise” już dzisiaj. Tak wyglądają nowi uczestnicy! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
zniesmaczony (Ocena: 1) 28.02.2021 09:26
Czy nie cudnie ? Kiedyś ( jeszcze ) ich kur...o i lumpiarstwo szokowało . A teraz - popatrzcie jak wyszczuplała i jaki ma podkład na ryju ! Cywilizacja upada !
odpowiedz
Zura (Ocena: 5) 28.02.2021 03:49
Uważam ze całkiem całkiem wyglada Umie się zrobić z trendami mody , dba o twarz i figure Swoja skore smaruje Dermotanem żeby mieć gładką bez fotoszopa Wyglada E się jej układa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie