Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska na liście najbogatszych Polek. Która ma większą fortunę?

Obie trenerki regularnie znajdują się w tym prestiżowym rankingu.
Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska na liście najbogatszych Polek. Która ma większą fortunę?
Fot. Instagram.com (@annalewandowskahpba/@chodakowskaewa)
05.10.2020

Zarówno Anna Lewandowska jak i Ewa Chodakowska robią wielkie kariery jako trenerki fitness i popularyzatorki regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. Obie panie od lat motywują setki tysięcy Polek do ćwiczeń oraz regularnie przygotowują dla nich różnego rodzaju wyzwania. Obie też chętnie chwalą się w mediach społecznościowych spektakularnymi przemianami swoich podopiecznych, które pod ich okiem gubią dodatkowe kilogramy.

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała, jak zmienia się kobiece ciało po 72 dniach jej treningu

Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską łączy coś jeszcze – obie trenerki już od lat znajdują się w rankingu najbogatszych Polek publikowanym przez tygodnik “Wprost”. Obie dorobiły się imponującej fortuny nie tylko dzięki zamiłowaniu do fitnessu, ale także dzięki własnym liniom produktów spożywczych oraz kosmetycznych. Której z nich udało się zgromadzić większe pieniądze?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska na liście najbogatszych Polek

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska ponownie znalazły się w rankingu 50 najbogatszych Polek. Na szczycie listy opublikowanej w tygodniku “Wprost” znalazły się m.in. takie nazwiska jak Dominika Kulczyk, Barbara Inglot, Agnieszka Radwańska czy Dorota Soszyńska.

A co z trenerkami? W tym roku górą jest Anna Lewandowska, która znalazła się na 23. miejscu z majątkiem szacowanym na 250 mln zł. Ale Ewa Chodakowska nie pozostaje daleko w tyle. Popularna “Choda” zajęła 29. miejsce, a jej fortuna to 185 mln zł. Jednocześnie Chodakowska zaliczyła awans w porównaniu z rankingiem z 2019 roku - wówczas uplasowała się na 31. miejscu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fanpage (@ewachodakowskafanpage)

Wiedzieliście, że Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska to jedne z najbogatszych Polek?

Zobacz również: Ewa Chodakowska zdradziła swoją wagę i wymiary. Celowo nie podała jednak kluczowej wartości

Polecane wideo

Rozbierana sesja w „Top Model”. Z programu odpadł Dominik
Rozbierana sesja w „Top Model”. Z programu odpadł Dominik - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.10.2020 22:51
no i teraz piekne porownanie sylwetek dwoch fitnesiar. Nie lubie ani jednej ani drugiej, ale trzeba orzyznac, ze jedynie po chodakowskiej widac, ze ona faktycznie cwiczy i zdrowo sie odzywia.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 05.10.2020 19:47
Poczytajcie świadectwa nowenny pompejańskiej w necie. Uzdrowienie z choroby, znalezienie pracy, o dobrego małżonka, poczęcie dziecka , wyjście z nałogu, pojednanie małżeństw i wiele innych!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2020 14:19
Dzisiaj dowiedziałam się że mój chłopak mnie zdradza... musiałam wynająć hakera żeby mu to udowodnić. Haker pokazał mi jego wiadomości z inną i się wszystko wyjaśniło. wynajmijhakera.pl
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie