Internautki kłócą się o nowego uczestnika „Hotelu Paradise 2”. „Genialny” czy „tragedia”?

A Wam jak się podoba?
Internautki kłócą się o nowego uczestnika „Hotelu Paradise 2”. „Genialny” czy „tragedia”?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/adam_bilewicz/)
02.10.2020

Wszyscy wierni fani „Hotelu Paradise” wiedzą, że akcja może się tam zmienić o 180 stopni dosłownie w ciągu kilku sekund. Ostatnie Rajskie Rozdanie jest tego najlepszym dowodem – z programem na wyraźne życzenie Dominiki i Artura pożegnał się Bartek, a także nowa uczestniczka, Hania, która nie zagrzała w willi miejsca na długo.

Do ekipy dołączył za to nowy singiel, Adam. Co dokładnie o nim wiadomo i jak na jego wejście zareagowali widzowie?

Nowy uczestnik Hotelu Paradise 2: Adam Bilewicz

Adam Bilewicz ma 27 lat i pochodzi z Malborka. Jest masażystą, nauczycielem wychowania fizycznego oraz modelem.

„Pozytywnie nastawiony do życia. Czasem trochę zakręcony. Trenował kajakarstwo wyczynowo i był członkiem kadry narodowej. Nikogo więc nie zdziwi fakt, że jego hobby to sport, w szczególności pływanie, longboard, rolki, rower, jazda konna, bieganie i nordic running. A czego w sobie nie lubi? „Najmniej lubię swój brak zdecydowania, niezorganizowanie i nos, który miałem kilka razy złamany”. Motto życiowe Adama to: „problem to nie problem, problem to podejście do problemu”.

- czytamy na oficjalnej stronie programu.

Pojawienie się Adama Bilewicza w programie wywołało spore zamieszanie. 27-letni masażysta wybrał się bowiem na randkę z Julią i Dominiką, które są dość mocno zżyte ze swoimi obecnymi partnerami. Adam wpadł przy okazji w oko Soni, która – ocalona wcześniej przez Krystiana – wcale nie zamierza pozostawać z nim w parze.

Jak z kolei na nowego uczestnika zareagowali widzowie? Na oficjalnym profilu programu na Instagramie można znaleźć m.in. takie komentarze:

„Genialny”
„Fajny”
„Ładny jest”
„Super chłopak, podoba mi się”.

Na przeciwległym biegunie znalazły się jednak opinie, takie jak: „Nic ciekawego”, „Tragedia” czy: „A podobno to program z atrakcyjnymi singlami…”.

Co Wy sądzicie o Adamie? Lubicie wąsatych facetów? Zobaczcie kilka jego zdjęć w naszej galerii.

Polecane wideo

Rozbierana sesja w „Top Model”. Z programu odpadł Dominik
Rozbierana sesja w „Top Model”. Z programu odpadł Dominik - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.10.2020 09:31
jak dla mnie on jest najprzystojniejszy i najfajniejszy ze wszystkich uczestników. Najbardziej irutują mnie Kamil i Artur
odpowiedz

Polecane dla Ciebie