To właśnie ona miała zagrać Olgę w „365 dniach”. Dlaczego aktorka odmówiła Blance Lipińskiej?

Niewiele brakowało, a kontrowersyjny film wyglądałby zupełnie inaczej.
To właśnie ona miała zagrać Olgę w „365 dniach”. Dlaczego aktorka odmówiła Blance Lipińskiej?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/michalina_sosna)
28.09.2020

Film “365 dni” zaczął budzić kontrowersje jeszcze na długo przed tym, jak trafił do polskich kin. Widzowie wiedzieli, czego mogą się spodziewać, ponieważ produkcja miała być ekranizacją powieści o tym samym tytule autorstwa Blanki Lipińskiej. Sama autorka wielokrotnie podkreślała w mediach, że w historii polskiej kinematografii nie było jeszcze filmu z tak odważnymi scenami intymnymi. 

Zobacz również: Netflix wreszcie odpowiedział na skargi w związku z „365 dni”. Czy polski erotyk zniknie z platformy?

Gdy film “365 dni” wreszcie trafił do kin od razu pobił rekordy oglądalności. Jednak prawdziwe szaleństwo zaczęło się dopiero wtedy, gdy polski erotyk pojawił się w zagranicznych oddziałach Netflixa. Produkcja wzbudziła wiele emocji, a o aktorach wcielających się w główne role, czyli o Michele Morrone oraz o Annie-Marii Siekluckiej pisały wszystkie zagraniczne media. Ale okazuje się, że podczas pracy nad ekranizacją powieści nie wszystko poszło zgodnie z planem. Niewiele brakowało, a na ekranie zobaczylibyśmy zupełnie inne twarze. Jedna z aktorek mających wcielić się w bardzo istotną postać odmówiła Blance Lipińskiej. 

„365 dni”: Michalina Sosna miała zagrać rolę Olgi 

Jak donosi portal jastrzabpost.pl chodzi o Michalinę Sosnę, znaną m.in. z takich produkcji jak "Kogel-mogel 3", "M jak miłość" czy "Planeta Singli". Podobno aktorka początkowo była bardzo zainteresowana angażem, ale ostatecznie wycofała się z projektu. 

Film obejrzałam z ciekawością. Dlatego, że miałam propozycję zagrania jednej z ról w tym projekcie. Fajna postać, dziarska. Dziewczyna też jest dziarska, z pazurem. Już byłyśmy z Blanką po rozmowach na temat tej postaci. Czasem bywa tak, że terminy się nie zgrywają, bo to był wyjazd, zdjęcia były na Sycylii, a ja byłam bardzo podekscytowana tym faktem, że mogę wyjechać na zdjęcia za granicę 

- tłumaczyła Michalina Sosna w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl. Aktorka zdradziła, że miała sportretować postać Olgi, czyli najlepszej przyjaciółki Laury. Ostatecznie rola przypadła Magdalenie Lamparskiej. 

Magda świetnie zagrała tę rolę. Ja bardzo kibicowałam Magdzie w tym projekcie. Świetnie to wykonała, to brawo 

- skomentowała Michalina Sosna. 

Czy waszym zdaniem Michalina Sosna byłaby lepszą filmową Olgą niż Magdalena Lamparska? Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie, jak wypadłaby w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej.  

SONDA
Która aktorka byłaby lepszą Olgą w filmie „365 dni”?
Która aktorka byłaby lepszą Olgą w filmie „365 dni”?

Polecane wideo

Michele Morrone będzie miał konkurencję. Zobacz, kto zagra w „Dziewczynach z Dubaju”!
Michele Morrone będzie miał konkurencję. Zobacz, kto zagra w „Dziewczynach z Dubaju”! - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.10.2020 18:38
Nie wiem czy by była dobra bo tego badziewia nie oglądałam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.09.2020 20:00
Film dno
odpowiedz
Jurek (Ocena: 5) 28.09.2020 19:51
Chyba bym wolał Michaline do sceny w samolocie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2020 11:44
Więc dlaczego odmówiła, bo dalej nie wiem?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie