Jak Magda z „Hotelu Paradise 2” wyglądała kiedyś? (ZDJĘCIA)

Uczestniczka pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Metamorfoza jest ogromna.
Jak Magda z „Hotelu Paradise 2” wyglądała kiedyś? (ZDJĘCIA)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/madziiex/)
10.09.2020

Fani „Hotelu Paradise” zgodnie twierdzą, że druga edycja programu jest ciekawsza od pierwszej. Wszystko dzięki barwnym uczestnikom, którzy nie boją się podejmować ryzykownych decyzji. Jako pierwszy z nowego sezonu odpadł kontrowersyjny Łukasz. Choć starał się zabiegać o względy różnych uczestniczek i wydawało się, że dostanie szansę od Magdy, ta postanowiła jednak stworzyć parę z Bartkiem. Na jak długo? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków.

Tymczasem zajrzałyśmy na instagramowy profil 24-latki. Okazuje się, że Magda przeszła w ostatnich latach niezwykłą metamorfozę, a swoje stare zdjęcia pokazała w kilku postach. Widać na nich m.in., że dziewczyna mocno pracowała nad wysportowaną sylwetką, a także że zmieniła kolor włosów.

Polecamy także: To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował?

Kim jest Magda Jankowska z „Hotelu Paradise 2”?

Temperamentna blondynka ma 24 lata i pochodzi z Białegostoku. Na oficjalnej stronie „Hotelu Paradise” możemy przeczytać m.in., że jest influencerką z dużym poczuciem humoru, wulkanem energii i optymistką twardo stąpającą po ziemi.

„Wulkan energii, który może eksplodować, nie zważając na okoliczności. Marzy o karierze i wielkiej sławie. Uwielbia śpiewać i chciałaby, aby w niedalekiej przyszłości to było jej zajęcie numer 1! Świetnie też czuje się po obu stronach obiektywu.

Interesuje się modą, lubi dobrze wyglądać i chętnie doradza innym w ubiorze. Jest bardzo uczuciowa i emocjonalna, do tego stopnia, że sama zastanawia się, czy to wada, czy zaleta. W poważnym związku była tylko raz. Był on krótki, ale intensywny. Twierdzi, że prawdziwa miłość dopiero przed nią. Pociągają ją niegrzeczni chłopcy i nałogowi łamacze serc. Jej typ to wysportowany brunet z pasją. Szuka wariata, który dotrzymywałby jej kroku i wywoływał uśmiech na jej twarzy”.

Zobaczcie zatem niezwykłą przemianę Magdy!

Polecane wideo

To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował?
To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 10.09.2020 07:18
Zdjęcia przed i po pobycie w czerwonej dzielnicy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie