Anna i Robert Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków z olbrzymią kwotą. Ile wynosi ich majątek?

Takiej sumy się nie spodziewaliście.
Anna i Robert Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków z olbrzymią kwotą. Ile wynosi ich majątek?
fot. Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)
01.07.2020
Zuzanna Niedzielska

Ania i Robert Lewandowscy to wyjątkowo przedsiębiorcza para. Praktycznie wszędzie potrafią znaleźć pomysł na biznes, który przypadnie do gustu ich fanom. Przykładem mogą być kosmetyki, odzież, fit przekąski czy ubranka dla dzieci od Ann. Teraz pracują wspólnie nad aplikacją, w planach jest gastronomia, a na swoim koncie mają liczne kampanie reklamowe.

Zobacz również: Jakim samochodem jeździ Anna Lewandowska? Cena robi wrażenie

Oprócz tego Robert nadal jest jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy, a jego żona realizuje się jako trenerka - nawet w ciąży tworzyła materiały treningowe dla swoich obserwatorów. Nic dziwnego, że udało im się zgromadzić taką potężną sumę. Jak myślicie, z jaką kwotą znaleźli się na liście?

Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków

W zestawieniu najbogatszych Polaków Lewandowscy zajęli 80. miejsce. To oznacza, że awansowali o 8 miejsc w porównaniu z poprzednią listą. Jak to możliwe?

Małżeństwo dobrze wie, jak inwestować pieniądze, aby z czasem pracowały one same na siebie. Robert Lewandowski został ambasadorem kawy RL9, którą systematycznie promuje swoim wizerunkiem, bierze udział w reklamach, planuje stworzenie dwóch lokali gastronomicznych: na Mazurach oraz w stolicy, wspiera start-upy i agencje marketingowe, jest właścicielem luksusowych apartamentowców.

Z kolei jego żona jest właścicielką kilku firm związanych z kosmetykami, zdrową żywnością czy odzieżą, a do tego organizuje różne szkolenia czy warsztaty we własnym centrum treningowym i sprzedaje fankom swój program z propozycjami ćwiczeń oraz książki.

W tym wszystkim znajduje jeszcze czas na bycie matką dwójki dzieci. Odkąd pojawiły się na świecie, trenerka postanowiła pisać i udzielać się na blogu parentingowym.

Jak widać, majątek to nie tylko gotówka i aktualny stan konta. Sam wizerunek gwiazd jest bezcenny!

Ile wynosi majątek Lewandowskich?

Jak co roku tygodnik Wprost opublikował listę 100 najbogatszych Polaków. Obok polskich przedsiębiorców w zestawieniu znalazł się również sportowy akcent. Rodzina Lewandowskich wskoczyła na 80. miejsce w rankingu. Okazało się, że ich majątek jest naprawdę ogromny.

Dziennikarze oszacowali, że ich ogólny stan posiadania wynosi... aż pół miliarda złotych! I wygląda na to, że wcale nie zamierzają zwalniać tempa.

Jesteście zaskoczeni?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 years with @foods_by_ann Today at www.foodsbyann.com you will find a surprise! Have fun! ____________________________ Ten weekend dedykuję mojej firmie @foods_by_ann 4 lata Jak to się mówi „kiedy to zleciało” ?! To 4 lata fantastycznej, ale i intensywnej pracy całego teamu To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Wy!️ ZAWSZE TO PODKREŚLAM. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami. Chcemy świętować ten dzień razem z Wami Dzień? Nie Cały weekend! Dlatego przez cały weekend z kodem 4BDAY zakupy zrobicie z rabatem 20%* https://bit.ly/2UZo4Gv *Ważne do 21 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Rabat nie dotyczy zestawów i nie łączy się z innymi promocjami #AnnaLewandowska #FoodsByAnn #Hpba #HealthyFood #healthyPlanByAnn

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Zobacz również: Poznaliśmy pierwsze zarobki Roberta Lewandowskiego! "To były śmieszne kwoty"

Źródło: msn.com/sportowefakty.wp.pl

Polecane wideo

Internauci krytykują wystrój bajońsko drogiego apartamentu Lewandowskich w centrum Warszawy
Internauci krytykują wystrój bajońsko drogiego apartamentu Lewandowskich w centrum Warszawy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.07.2020 21:21
A wystarczyło zostać kopaczem. Już wiem jak pokieruję karierą syna...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie