Massimo KONTRA Christian Grey. Który jest bardziej HOT?

Po światowej premierze filmu „365 dni” posypały się głosy, że włoski mafioso bije na głowę legendarnego „Szarego”.
Massimo KONTRA Christian Grey. Który jest bardziej HOT?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/iammichelemorroneofficial/ & https://www.instagram.com/50.shadesofgrey/)
10.06.2020

1 kwietnia tego roku film „365 dni” trafił na polskiego Netflixa. Zagraniczni fani erotyku, będącego adaptacją głośnej powieści Blanki Lipińskiej, musieli zatem chwilę zaczekać, zanim platforma streamingowa zdecydowała się udostępnić go również w innych krajach. Dokładnie 7 czerwca ekranizacja miała swoją premierę w zagranicznych oddziałach Netflixa – i z miejsca stała się hitem. Jest 6. najchętniej oglądaną produkcją na tej platformie w Stanach Zjednoczonych, a na Filipinach zajmuje drugie miejsce w rankingu top 10 najczęściej wyświetlanych filmów.

Więcej na ten temat znajdziecie tutaj: „365 dni” robi furorę za granicą! Widzowie: „Grey” to przy tym film dla dzieci

Massimo Torricelli kontra Christian Grey

Skojarzenia widzów z „50 twarzami Greya” w tym przypadku są jak najbardziej uzasadnione. Książka „365 dni” była bowiem od samego początku promowana jako połączenie erotyku o Christianie z „Ojcem Chrzestnym”. Jednak tym, co różni obie ekranizacje, jest na pewno reakcja fanów na aktorów grających w obu filmach.

Fani powieści E.L. James z pewnością pamiętają rozczarowanie czytelników, którzy dowiedzieli się, że uwodzicielskiego Christiana ma zagrać Jamie Dornan. W tej roli kobiety widziały raczej Iana Somerhaldera, który wygrywał wówczas we wszystkich sondażach dotyczących obsady „Greya”. Nawet tuż po tym, jak film trafił na ekrany, nie brakowało głosów, że Dornanowi nie udało się uwieść swoją grą żeńskiej części publiczności.

Zupełnie inaczej sprawa ma się z „365 dniami” i Massimo, w którego wcielił się Michele Morrone. Włoski aktor świetnie wypadł w roli bezwzględnego mafioso, a przy okazji… rozkochał w sobie kobiety z całego świata. Po światowej premierze erotyku na Netflixie, Twitter zalały posty oczarowanych fanek, które pisały wprost, że obejrzały film tylko dla niego. Nie zabrakło także głosów, że w starciu Christian Grey kontra Massimo, „Szary” mógłby być co najwyżej „uległym” Torricellego.

Jesteście podobnego zdania? Zobaczcie w naszej galerii, jak panowie wypadają w porównaniu!

Zobacz także: Michele Morrone: Czy aktor z filmu „365 dni” ma żonę i dzieci?

Polecane wideo

Przystojniacy z filmu „365 dni”
Przystojniacy z filmu „365 dni” - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.06.2020 18:51
Massimo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2020 23:58
oczywiście, że Massimo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2020 21:14
Nie rozumiem fenomenu tego człowieka. Byłam na tym filmie w kinie i absolutnie ten facet nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Ogólnie jestem za typem skandynawskim. Wysoki blondyn z niebieskimi oczami to mój typ, ale docenilabym wygląd jakiegoś południowca, gdyby był super męski. Niestety ten nie miał w sobie nic co by mnie uwiodło. Mam koleżankę w pracy, która opowiadała, że jak go zobaczyła na ekranie to nogi się pod nią ugieły... Masakra. Grey mi się też nie podobał. Ale wspomniany w artykule Ian Somerhalder jest obłędny. Mógłby grać zarówno w jednym jak i drugim z tych filmów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2020 21:13
Włoch. Nie wiem, jak można uważać inaczej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2020 20:21
Grey, wyglada lepiej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie