Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby były łyse?

Zobacz galerię zdjęć i oceń, która bez włosów prezentuje się najlepiej!
Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby były łyse?
24.10.2009

Pamiętacie, jaką sensację wzbudziły zdjęcia łysej Cameron Diaz, która dla potrzeb jednego z filmów przeszła drastyczną metamorfozę? Była ona efektem pracy niezwykle zdolnego charakteryzatora i przyniosła sławę zarówno jemu, jak i popularnej aktorce. My także pokusiliśmy się o symulację, jak prezentowałyby się polskie celebrytki w efekcie podobnej przemiany. Wybraliśmy więc sześć naszym zdaniem najbardziej topowych twarzy i rzucilismy na pożarcie grafikowi...

Trzeba przyznać, że wybrane przez nas panie nawet po "drobnej" obróbce prezentują się znakomicie. Regularne rysy twarzy obronią się w każdej sytuacji! Dlatego apelujemy do gwiazd - przyłączcie się do antyphotoshopowej akcji i nie pozwalajcie retuszować swoich zdjęć. Jesteście piękne z natury i nie potrzebujecie pomocy ani chirurgów, ani tym bardziej grafików - nawet prawdziwych wirtuozów narzędzi do obróbki zdjęć.

Lilka Tylman

Zobacz także:

Która gwiazda ma najładniejszy makijaż?

Magda Cielecka, Weronika Rosati i Tamara Arciuch prezentują swoje wieczorowe makijaże. Czy potrafiły zamaskować mankamenty twarzy, a podkreślić jej zalety?

Która z gwiazd wygląda najlepiej w wartej 50 tysięcy złotych sukience?

Aż trzy celebrytki wybrały Balmain…

 

Polecane wideo

Komentarze (1676)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2012 21:41
nie jest najgorzej. tylko ktos im za duze coła zrobił.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 17:45
pokazta gwiazdki bez majtek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2011 18:42
Małgorzata Foremniak nawet łysa jest przepiękna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2011 17:46
Jak Cichopek się nie ogoli to się zabiję!!! Prośba do niejakiej Katarzyny C. - OPITOL SIĘ NA ZERO, ŁYSO, PAŁĘ, GLACE I CO CI TAM JESZCZE PRZYJDZIE DO TEGO PUSTEGO ŁBA!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2011 17:42
O ja pier... .Wyglądają jak kosmici z NIEZIDENTYFIKOWANYCH OBIEKTÓW LATAJĄCYCH. Najgorzej wyszła M. Żmuda-Trzebiatowska ale reszta to też UFO, o którym już wcześniej wspomniałem. Do najbardziej krzywej gęby glaca pasuje(Cichopek i ta z pierwszego zdjęcia po prawej (nie wiem kto to))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie