Doda krytykuje akcję #hot16challenge2. „Wydaje mi się, że challenge powstał dla artystów”

Wokalistka pije do Andrzeja Dudy?
Doda krytykuje akcję #hot16challenge2. „Wydaje mi się, że challenge powstał dla artystów”
fot. Instagram (instagram.com/dodaqueen), AKPA
13.05.2020

W obliczu kwarantanny w internecie pojawiła się kreatywna inicjatywa ze strony muzyków. Artyści odświeżyli dawne hip hopowe wyzwanie tzw. #hot16challenge, które polega na spontanicznym nagraniu 16 wersów w ciągu 72 godzin od bycia nominowanym.W akcji wzięli udział nie tylko raperzy. Swoich sił postanowiły spróbować też gwiazdy muzyki pop, aktorzy czy znani youtuberzy i trzeba przyznać, że całkiem nieźle im to wyszło.

W tym roku treść utworów oscyluje wokół sytuacji związanej z epidemią, a do każdego wideo dołączony jest link do zbiórki na rzecz walki z koronawirusem. Łańcuszek zawędrował już tak daleko, że wyzwanie podjęli nawet politycy, w tym sam prezydent, Andrzej Duda. Wszyscy zastanawiają się, jak to możliwe, że przywódca naszego kraju wziął udział w charytatywnej akcji, która ma na celu wsparcie polskich szpitali. Sytuacje postanowiła skomentować również królowa pop, Doda.

Zobacz również: Doda o kwarantannie z mężem: Kłóciliśmy się dwa razy częściej

Doda o #hot16challenge2

Piosenkarka jak zwykle powiedziała na głos to, co myśli. Choć hip hopowe wyzwanie bije rekordy popularności w internecie, a fani zachwycają się raperskimi zdolnościami ulubionych gwiazd, których nie mieli okazji do tej pory usłyszeć, Doda zauważyła ważną rzecz, która być może umknęła niektórym podczas tej niewinnej i pomysłowej akcji. Wszyscy zachwycają się trafnymi wersami na temat otaczającej nas rzeczywistości, ale tak naprawdę #hot16challenge2 została stworzona z myślą o polskiej służbie zdrowia. To właśnie na niedofinansowany sektor muzycy zbierają pieniądze, pod przykrywką dobrej zabawy.

Na Facebooku gwiazdy pojawił się emocjonalny wpis, do którego dodała opis "załamana". Czy miała na myśli prezydenta Andrzeja Dudę? 

Wydaje mi się, że challenge dla artystów powstał dla artystów, żeby pomóc służbie zdrowia. Nie dla polityków, którzy powinni zrobić wszystko, żeby ta pomoc była zbędna. Kraj pogrążył największy gospodarczy kryzys, ludzie przeżywają życiowe dramaty i nie czekają na polityków, którzy rapują. I to jeszcze tak słabo

- wyznała ostro. Zgadzacie się z nią? 

Towarzysząca akcji zbiórka pieniędzy przekroczyła już kwotę 1,5 miliona złotych. Myślicie, że ktoś nominuje Dorotę Rabczewską?

Zobacz również: Wojciech Mann w makijażu zapoczątkował nowy challenge. Mężczyźni malują się na Instagramie #jaktalala

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oto psiak do adopcji -Koral️zapraszam do schroniska @celestyniaki ,czeka tam na Was wiele pociech ,które oddadzą całe serce pamiętajcie : ZAWSZE JEST PORA NA PIESKA KORAL

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Polecane wideo

„In Poland we don’t say…” polskie marki podchwyciły trend. Ich wersje bawią do łez
„In Poland we don’t say…” polskie marki podchwyciły trend. Ich wersje bawią do łez - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Lalla (Ocena: 5) 14.05.2020 08:51
Ma rację! A prezydent zamiast TVP mógł przekazać te dwa miliony na służbę zdrowia. A nie robić z siebie ... Nie powiem kogo. Wszyscy wiemy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.05.2020 20:48
Tępa dzida, nie ważne kto rapuje liczy się cel, a ona artystką to jest chyba tylko w łóżku, zapomniała celebrytka powie i zrobi wszystko za parę wersów w brukowej prasie, żałosna jest.
odpowiedz
Pola (Ocena: 5) 13.05.2020 15:45
Bo dodzi nikt nie nominowal haha niech rapuje kazdy, czy umie czy nie, chodzi o zbiorke i podnoszenie na duchu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie