Wiadomo, jaki serial zastąpi na ekranie Rodzinkę.pl. Zagra w nim Wiktoria Gąsiewska

Myślicie, że będzie godnym następcą?
Wiadomo, jaki serial zastąpi na ekranie Rodzinkę.pl. Zagra w nim Wiktoria Gąsiewska
fot. Instagram (instagram.com/malgorzatakozuchowska_, instagram.com/wiktoria_gasiewska)
08.05.2020

Gdy pod koniec lutego media obiegła informacja o zakończeniu zdjęć do popularnego serialu TVP Rodzinka.pl i anulowaniu go z anteny, widzowie nie mogli w to uwierzyć. Losy rodziny Boskich cieszyły się ogromną sympatią i oglądalnością, nie tylko ze względu na zabawne wątki, ale i wyjątkową charyzmę barwnych postaci. Nie tylko fani byli zaskoczeni decyzją stacji, ale również aktorzy nie spodziewali się tak szybkiej utraty swojej posady. Swoje niezadowolenie wyrażali publicznie Tomasz Karolak, Julia Wieniawa czy Małgorzata Kożuchowska, zdradzając, że w planach miał być jeszcze jeden sezon serii. Pudelek.pl dotarł do informacji, jaki serial zajmie teraz miejsce kultowej Rodzinki. Główną rolę zagra w nim znana z Rodzinki.pl Wiktoria Gąsiewska.

Zobacz również: Będzie kolejna część sagi „Zmierzch”! Wiemy, o czym opowie „Midnight Sun”

TVP: Co zajmie miejsce Rodzinki.pl?

Telewizja Polska w czasie kryzysu wykazała się kreatywnością, która pomaga zredukować budżet produkcji i zaangażowanie ekipy w realizowanie odcinków, mianowicie sceny odbywają się... w domach aktorów. Nowy format nosi tytuł Będzie dobrze, kochanie i jest pierwszą produkcją bez standardowych planów zdjęciowych. Póki co bohaterowie rozmawiają ze sobą przez kamerkę, prowadząc dialog przypominający spotkanie na Skypie. Czy to nowoczesne rozwiązanie podbije serca Polaków na kwarantannie?

Zobacz również: Co Polacy oglądają na Netflixie? 10 tytułów, które biją rekordy popularności w naszym kraju

Będzie dobrze, kochanie: Wiktoria Gąsiewska

W główne role wcielili się Wiktoria Gąsiewska (którą widzowie kojarzą już z Rodzinki.pl) oraz Filip Gurłacz. Producenci mają wizję, aby w ich świeżej serii wystąpiły osoby, które widzowie kojarzą już z innych odnoszących sukcesy seriali. Dlatego właśnie zaangażowano już kilku aktorów z kultowego serialu Ranczo jak Ilona Ostrowska czy Dorota Chotecka. Czy losy nowych postaci będą godnym zastępcą dla rodziny Boskich?

Na razie aktorzy nagrywają się w swoich domach, ale jak osłabnie epidemia, zdjęcia będą kręcone normalnie, z ekipą na planie. To jeszcze nieoficjalne, ale serial zastąpi w ramówce "Rodzinkę.pl" 

zdradziła w rozmowie z Pudelkiem jedna z osób pracujących przy produkcji serialu. Co sądzicie o tym pomyśle?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

___________________________________________ Fot. @helenabromboszcz

Post udostępniony przez Wiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska)

Zobacz również: Wiktoria Gąsiewska na sportowo. Zobacz wiosenne stylizacje aktorki!

Źródło: pudelek.pl

Polecane wideo

Zapomnijcie o wszystkich przystojniakach z Netflixa. Paul Mescal to nowy „Internet's boyfriend”, w którym nie sposób się nie zakochać
Zapomnijcie o wszystkich przystojniakach z Netflixa. Paul Mescal to nowy „Internet's boyfriend”, w którym nie sposób się nie zakochać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.05.2020 09:57
super jest ta aktorka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie