Kuba Wojewódzki: „Jeśli taki człowiek jak ja, nazywany mizoginem i seksistą, chce zabrać głos, to wiedz, że coś się dzieje”. Padły ostre słowa

Gwiazdor opublikował emocjonalny wpis w geście solidarności z kobietami. Nie szczędził pikantnych słów.
Kuba Wojewódzki: „Jeśli taki człowiek jak ja, nazywany mizoginem i seksistą, chce zabrać głos, to wiedz, że coś się dzieje”. Padły ostre słowa
fot. Facebook (Kuba Wojewódzki - Król TVN)
15.04.2020

Gdy cały świat szaleje z powodu koronawirusa, w polskim sejmie padają decyzje odnośnie zdrowia i życia kobiet, które tak dzielnie walczą o swoje prawa, choć powinno się je respektować na porządku dziennym. Działaczka pro-life, Kaja Godek, stworzyła projekt Zatrzymaj aborcję, który zakłada zaostrzenie ustawy o dostępie do aborcji dla kobiet i dotyczyć będzie m.in. zakazu przerywania ciąży w przypadku ciężkich wad płodu. Jego pierwsze czytanie odbędzie się na 10. posiedzeniu Sejmu - 15 kwietnia. Sytuacja jest o tyle okrutna, że w obliczu kwarantanny nie można nawet wyjść na ulice, aby protestować. Kobiety planują wywiesić symbole solidarności w oknach i na balkonach, organizują też strajk... w samochodach. Gwiazdy są oburzone i otwarcie o tym mówią.

Zobacz również: Ustawa antyaborcyjna może zostać zaostrzona. Strajk Kobiet reaguje

Kuba Wojewódzki w solidarności z kobietami

Król TVN ewidentnie jest wściekły na sytuację polityczną w kraju. Gwiazdor nie krył się w social mediach z poparciem dla wydarzeń takich jak Czarny Protest, choć posądza się go o seksizm i mizoginię. W jego programie talk-show często pojawiają się skąpo ubrane modelki, komentowane są też jego związki, publiczne komentarze, żarty i relacje z kobietami. Okazuje się, że Kuba Wojewódzki wykazał się niezwykłą empatią w stosunku do płci pięknej i w geście solidarności opublikował emocjonalny wpis, w którym nie obyło się bez pikantnych słów.

Zobacz również: Luksusowy apartament Wojewódzkiego. Tak mieszka Król TVN (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki: Nadużycie władzy nie wyklucza używania prawa

Wściekły dziennikarz bezpośrednio przekazał, co tak naprawdę myśli o obecnej władzy.

Moherowi bolszewicy znów wypowiadają wojnę prawom kobiet. Zawsze uważałem, że słowo prawo w nazwie Prawo i Sprawiedliwość brzmi jak rechot szydercy, ale dziś musimy mieć świadomość, że nadużycie władzy nie wyklucza używania prawa. I oni znów będą starali się to zrobić z prawem kobiet do decydowania o swoim ciele, o swoim życiu.

- napisał w poście na Facebooku.

Zobacz również: Legalna aborcja nawet w normalnych czasach często jest mitem. W dobie pandemii jest jeszcze gorzej

Król TVN dosłownie wyśmiał publicznie autorów projektu, twierdząc, że unikają oni uczciwej edukacji seksualnej, która przecież w naszym kraju jest taka potrzebna i zaniedbana, a w zamian planują "zepchnąć nasz kraj w fundamentalistyczną otchłań". Kuba Wojewódzki twierdzi, że projekt jest przejawem ortodoksyjnej tyranii. Nie oszczędzał też w ostrych słowach w stosunku do rządzących.

Mówi się, że młodzież nam się spolaryzowała światopoglądowo. Statystycznie faceci skręcają na prawo a kobiety na lewo. To ja ku**a od dziś jestem kobietą i wołam - Odpie****cie się od nas

podsumował solidarnie i dobitnie gwiazdor.

Zobacz również: Kaja Godek o swoich trzech ciążach: „Za każdym razem jakby wszystko sprzysięgło się przeciw mnie”

Fani są poruszeni gestem dziennikarza i dziękują mu za te słowa w komentarzach.

Dziękuję za ten głos, Kuba! To pokrzepiające, że płyną słowa wsparcia z tak wielu stron, zwłaszcza teraz, kiedy parasolki na kwarantannie - napisała jedna z kobiet.

Polecane wideo

„Najbardziej lubiana pogodynka DD TVN”. Kim jest Diana Kautz?
„Najbardziej lubiana pogodynka DD TVN”. Kim jest Diana Kautz? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Małgosia (Ocena: 5) 15.04.2020 20:30
Błazen i cwaniak, który żyje i powodzi mu się bardzo dobrze dzięki pacanom. Wiedzcie wielbiciele tego podstarzałego pleyboya, że tak naprawdę ma was gdzieś. W duchu śmieje się z waszej niskiej inteligencji. Ale co tam! Jest oglądalność, jest forsa! I o to chodzi frajerzy!!! Każdy handlowiec wie, że najlepiej sprzedaje się chłam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.04.2020 13:11
taki głos był potrzebny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.04.2020 11:52
brawo kuba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie