„Dzień Dobry TVN” ma nowych prowadzących! Nowy duet zadebiutuje już w marcu

Program poprowadzą znane twarze, a Internet huczy od opinii.
„Dzień Dobry TVN” ma nowych prowadzących! Nowy duet zadebiutuje już w marcu
Fot. Instagram.com
25.02.2020

“Dzień dobry TVN” jeszcze do niedawna mógł pochwalić się mianem najpopularniejszego programu śniadaniowego w polskiej telewizji. Jednak już od jakiegoś czasu poranne show TVN-u regularnie przegrywa z TVP i programem “Pytanie na Śniadanie”, emitowanym w tym samym czasie. Bez wątpienia ma to związek z serią wpadek, jakie popełnili na wizji prowadzący. W programie pytano m.in. po co kobietom pieniądze, parodiowano atak paniki czy wyśmiewano się z wyglądu Jungkooka, wokalisty zespołu BTS, który został uznany za najpiękniejszego mężczyznę na świecie. Zwłaszcza ostatnia sprawa odbiła się szerokim echem nie tylko w światowych, ale także w zagranicznych mediach, a widzowie domagali się zwolnienia prowadzących, którzy omawiali ten temat. 

Zobacz również: Wybrano najpiękniejszego mężczyznę na świecie. Zdecydowanie zdetronizował konkurentów

Tak się jednak nie stało - ze stacją TVN pożegnał się jedynie reporter, któremu zlecono przeprowadzenie niefortunnego reportażu na temat Jungkooka (którego pomylił zresztą z innym wokalistą BTS, J-Hopem). W związku z kolejnymi wpadkami opinie widzów na temat “DDTVN” drastycznie się zmieniły - obecnie program pozytywnie ocenia jedynie 12 proc. oglądającychW ramach ratowania wizerunku od marca 2020 roku TVN stawia na nowych prowadzących. Będzie nimi duet Paulina Krupińska i Damian Michałowski. 

Do tej pory w Waszych domach gościli: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Od marca Dzień Dobry TVN poprowadzą również Paulina Krupińska i Damian Michałowski 

- czytamy na oficjalnej stronie “Dzień Dobry TVN”. W komunikacie znalazły się też krótkie notki biograficzne na temat nowych prowadzących. 

Paulina Krupińska jest modelką i prezenterką, prywatnie żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki (wokalisty Zakopower). W 2012 roku Krupińska zwyciężyła w wyborach Miss Polonia i rok później reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe 2013. Od 2014 Paulina prowadzi program w TVN7 „Klinika urody”. Teraz czas na “Dzień Dobry TVN”! 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Damian Michałowski swoją przygodę z mediami zaczynał od akademickiego radia Index. Od 10 lat możecie go usłyszeć w Radiu Zet, gdzie prowadzi m.in. „Uważam Zet”. W różnych stacjach prowadził programy typu reality show, był gospodarzem i współprowadzącym tras koncertowych i wydarzeń muzycznych. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci – Heleny i Henryka. Witamy na pokładzie “Dzień Dobry TVN”! 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Damian Michałowski (@ojciecredaktor) on

Jak widzowie programu komentują te zmiany? Wygląda na to, że póki co zachowują sporo rezerwy, ale też życzą nowemu duetowi sukcesów.  

No ciekawe... Zobaczymy, jak oni się zaprezentują. Życzę im powodzenia. 

Nikt nie lubi nowości... Będzie sztywno. 

Paulina to mądra, skromna dziewczyna, wydaje mi się, że będzie umiała z taktem i szacunkiem do gości prowadzić rozmowy. A przecież głównie o to chodzi. 

A to mnie zaskoczyliście, Dzień Dobry TVN. Życzę nowym prowadzącym powodzenia. 

Dajcie jej szansę, nikt z nas nie zrobiłby tego lepiej, nie oceniajmy ludzi po paru zdaniach i czas na nowych prowadzących, a nie stale tych samych. 

A wy jak oceniacie ten wybór nowych prowadzących“DDTVN”? Będziecie oglądać ich w tej roli? 

Zobacz również: Kinga Rusin komentuje aferę: „Siedzę przed komputerem w L.A. i zaśmiewam się z memów”

Polecane wideo

Oto uczestnicy „Hotelu Paradise”. Jedna z singielek zawróciła w głowie dosłownie wszystkim mężczyznom
Oto uczestnicy „Hotelu Paradise”. Jedna z singielek zawróciła w głowie dosłownie wszystkim mężczyznom - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anka (Ocena: 5) 25.02.2020 17:05
Pani Paulina wydaje mi się bardzo sympatyczna i zawsze pięknie wygląda :) Biała koszula - klasa! Mam taką bardzo podobną z Unisono, mam nadzieje że ktoś podobnie sądzi o mnie w tej koszuli hihi :))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie