Oto uczestnicy „Hotelu Paradise”. Jedna z singielek zawróciła w głowie dosłownie wszystkim mężczyznom!

Kto dobierze się w pary?
Oto uczestnicy „Hotelu Paradise”. Jedna z singielek zawróciła w głowie dosłownie wszystkim mężczyznom!
Fot. Instagram.com
25.02.2020

Hotel Paradise” zadebiutował na antenie stacji TVN z pierwszym odcinkiem. Poznaliśmy w nim wszystkich uczestników, którzy będą szukać w programie wielkiej miłości oraz wielkich pieniędzy - główna wygrana dla zwycięskiej pary to 100 tys. zł. Niestety widzowie nie mieli do powiedzenia zbyt wiele dobrego po premierze show – stwierdzili, że program jest nudny i negatywnie ocenili większość uczestników. 

Zobacz również: „Hotel Paradise” już po pierwszym odcinku. Internauci: „Streszczę w dwóch słowach: dno dna”

W “Hotelu Paradise” spotkało się czterech singli oraz pięć singielek. Już w pierwszym odcinku dało się zauważyć, że między niektórymi z nich zaczęło iskrzyć. Panowie “zaklepywali” sobie uczestniczki, które najbardziej wpadły im w oko, i które chcieliby lepiej poznać. W rozmowach między sobą dziewczyny wymieniały się spostrzeżeniami na temat facetów - i na odwrót. Jedna z par zaczęła się zbliżać do siebie zdecydowanie bardziej, niż pozostałe, jeden z uczestników stanął przed wyjątkowo trudnym wyborem, a jedna singielka zrobiła piorunujące wrażenie na dosłownie wszystkich singlach i można powiedzieć, że na tę chwilę cieszy się największym powodzeniem. 

Kim są uczestnicy programu “Hotel Paradise” i jak się prezentują? Ich zdjęcia obejrzycie w galerii poniżej. Jak myślicie, kto ma największą szansę na wygraną? 

Polecane wideo

Najbardziej rozchwytywana dziewczyna na Instagramie. Podrywają ją największe gwiazdy
Najbardziej rozchwytywana dziewczyna na Instagramie. Podrywają ją największe gwiazdy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie