Rosyjski bogacz szuka żony!

Zobacz anons Igora z Sankt Petersburga, który za cnotę i gotowość zamążpójścia oferuje całe swoje złote królestwo!
Rosyjski bogacz szuka żony!
06.10.2009

Internet to prawdziwa kopalnia śmiesznostek i ciekawostek oraz coraz popularniejsze medium pośredniczące w poszukiwaniach idealnych partnerów życiowych. Portale randkowe stają się powoli alternatywą dla „łowów” na żywo, z której chętnie korzystają nieśmiali oraz zapracowani. Jednej z tego rodzaju stron zaufał Igor – biznesmen z Sankt Petersburga.

39-letni kawaler zostawił w sieci swój anons, który błyskawicznie obiegł świat, głównie za sprawą oryginalnych, wodzących na pokuszenie fotografii, jakie zapobiegliwy Igor skwapliwie załączył do swego matrymonialnego ogłoszenia.

„Kto: Igor. Rosja. Sankt Petersburg

Wiek: 39 lat

Pozna: Dziewczynę w wieku 35 - 40 lat

Kogo chcę znaleźć: Królestwo się rozrasta, a zacnego kopciuszka wciąż nie ma (bez niemiłych nałogów, z dobrym wnętrzem i intelektem na swoim miejscu), dla przeistoczenia w księżniczkę, zdolną do oddania, wierności i miłości (bez doświadczeń intymnych, wiedzącą, czym jest czystość przedmałżeńska).

NIE PISAĆ: dziewczyny z manią wielkości, uważające się za pępek świata, szwędające się nieudacznice, odrzuty rynku lekarskiego, LUDZIE O NIETRADYCYJNEJ ORIENTACJI, zawistni idioci, których dyskusje, porady i pytania nikomu nie są tu potrzebne.

Komentarzy nie zostawiać - nie interesują mnie.

Nie oferować ciała na sprzedaż. Pisać tylko na temat, zwięźle, rozwlekłych biegunek słownych czytać nie będę.

Cel znajomości: Ślub, założenie rodziny”.

Igor ma w posiadaniu nie tylko pałac, ale także pokaźną kolekcję dzieł sztuki oraz atłasowych piżam, które chętnie okrywa gustownymi szlafrokami lub, gdy nastaną mrozy, futrami z gronostajów, norek i jenotów.

Po drugim przejrzeniu galerii, gdy ilość wszędobylskiego złota przestaje porażać i nie zwala z nóg, można dostrzec pewne istotne szczegóły, mogące sporo powiedzieć o charakterze ewentualnego małżonka. Jest na pewno zapobiegliwy (obicia krzeseł przed uszkodzeniami chroni folia), dba o środowisko (nie używa mydła ani detergentów), troszczy się o lasy amazońskie (książki w jego pałacu nie uświadczysz), ceni sobie prestiżowe marki (podłoga z logo Versace) oraz ma nietuzinkowe nawyki (sypia w futrze, ale bez pościeli). Jesteście zainteresowane?

Lilianna Tylman

Zobacz także:

Polki szukają mężów podobnych do swoich ojców!

Badania udowodniły wcześniejsze przypuszczenia psychologów, że wyobrażenie o tym, jaki powinien być nasz partner, budujemy na podstawie wyglądu ojca oraz kontaktów, jakie go z nami łączyły.

Młodszy partner? To nie problem!

Partner młodszy od ciebie o kilka, kilkanaście, a nawet... kilkadziesiąt lat to już nie tylko żaden problem, ale i świetny sposób na udany związek.

 

Polecane wideo

Komentarze (719)
Ocena: 5 / 5
Nowe życie (Ocena: 5) 04.04.2017 20:34
Szukam bogatego męża.. Ślub w grudniu:-P [email protected]
odpowiedz
Karinak (Ocena: 5) 23.02.2017 20:03
Nie on jeden taki na świecie :) Ja znalazłam swojego milionera, może nie aż tak bogatego, na ... http://freya-anonse.pl/. Na szczęście on lubi sex :)
odpowiedz
Nieznajoma (Ocena: 5) 02.12.2014 19:00
Szczerze mówiąc facet mieszka jak w bajce... Czytając jego opis myślałam sobie, że słodki nawet jest :) Jego mieszkanie nie podoba mi się, nie w moim guście :D On sam nie jest w moim typie. Jego desperacja wskazuje na to, że jednak pieniądze szczęścia nie dają. Miłości nie da się kupić, więc dlatego się cieszę, że choć nie mam milionów na koncie to jestem szczęśliwą mężatką z dwójką dzieci.
odpowiedz
zdradzona:( (Ocena: 5) 08.11.2013 13:22
kto wie jak mozna sie z nim skontaktowac jakiego ma e-mail
odpowiedz
normalna (Ocena: 5) 04.01.2013 20:43
Powiem tak.Nie mam pieniędzy,żyję normalnie,ale nie chciała bym mieszkać w takim pałacu.Przecież tam nie można normalnie żyć.To jak muzeum.Sory ,ale wolę swoje M1
odpowiedz

Polecane dla Ciebie