Polka zachwyciła na gali Oscarów. O tym występie pisze dziś cały świat

Została wyróżniona spośród aż 46 konkurentek!
Polka zachwyciła na gali Oscarów. O tym występie pisze dziś cały świat
Fot. Instagram.com (www.instagram.com/kasia_laska/)
11.02.2020

Kolejna ceremonia rozdania Oscarów przeszła do historii. Największe święto kina obyło się już po raz 92. i jak zawsze mogliśmy liczyć na wiele wrażeń. Największym wygranym okazał się południowokoreański film “Parasite”, który zdobył aż 4 statuetki, w tym za najlepszy film – to pierwszy przypadek w historii, gdy film nieanglojęzyczny zdobył nagrodę w tej najważniejszej kategorii. Mimo że “Boże Ciało”, film polskiego reżysera Jana Komasy ostatecznie nie otrzymał statuetki za najlepszy obraz nieanglojęzyczny (przegrał właśnie z “Parasite”), dziś i tak światowe media piszą o polskim akcencie na Oscarach, a wszystko za sprawą relacji z oscarowego afterparty, autorstwa Kingi Rusin. 

Zobacz również: Kinga Rusin bawiła się z Adele, Leonardo DiCaprio i Beyonce. Zagraniczne media zwariowały na punkcie jej oscarowej relacji

Ale ekipa “Bożego Ciała” oraz Kinga Rusin to nie jedyne polskie akcenty na 92. gali rozdania Oscarów. Na scenie zaprezentowała się piosenkarka Kasia Łaska, czyli polska Elsa z filmów “Kraina lodu”. To właśnie Łaska w polskiej wersji językowej śpiewa takie hity jak “Mam tę moc” z pierwszej części filmu oraz “Chcę uwierzyć snom” z części drugiej.

W tym roku utwór z filmu “Kraina lodu 2” został nominowany do Oscara w kategorii najlepsza piosenka. Nagrody wprawdzie nie zgarnął, ale podczas gali doszło do wyjątkowego występu na żywo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katarzyna Łaska (@kasia_laska) on

Na scenie zaprezentowały się wokalistki, które śpiewają “Chcę uwierzyć snom” w oryginalnej, angielskiej wersji językowej, czyli Idina Menzel i Aurora. Towarzyszyło im aż 9 piosenkarek, które są Elsami w swoich rodzimych krajach, w tym właśnie Kasia Łaska. Warto dodać, że tę dziewiątkę wybrano spośród aż 46 innych wersji językowych, więc jest to olbrzymie wyróżnienie! Każda z zaproszonych do występu wokalistek wykonała swoją sekwencję w języku ojczystym.  

Zobaczcie, jak zaprezentowała się Kasia Łaska podczas występu na Oscarach w piosence “Chcę uwierzyć snom”: 

Jak oceniacie występ Polki na Oscarach? My czujemy dumę, że Kasia Łaska w tak wspaniały sposób reprezentowała nasz kraj! 

Zobacz również: OSCARY 2020: Torba z podarunkami dla gwiazd jest warta aż… 215 tys. dolarów! Co jest w środku?

Polecane wideo

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!
Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 11.02.2020 18:49
O tym występie mówi cały świat. Przecież zaśpiewała jedno zdanie i była kilkanaście sekund widoczna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie