Marcin Majewski – kim jest tajemniczy uczestnik MAM TALENT!?

Cała Polska chce się dowiedzieć, kim jest megautalentowany chłopak!
Marcin Majewski – kim jest tajemniczy uczestnik MAM TALENT!?
29.09.2009

Sobotni odcinek "MAM TALENT!" mógłby przejść do historii (a właściwie TVN-owskiego archiwum) bez echa, gdyby nie kontrowersyjna osoba 20-letniego Marcina Majewskiego. To obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim Internecie – wszyscy chcą się dowiedzieć, kim jest i gdzie się ukrywał przez kilka ostatnich lat.

Występ Marcina (dla przyjaciół MadoXa) był niczym wisienka na torcie, który zaserwowano nam w sobotni wieczór. W konfrontacji z jego głosem oraz charyzmatyczną osobowością, wyemitowane wcześniej o kilka minut występy Adrianny i Martyny nagle przybladły.

Publiczność uznała, że brawurowo odśpiewany hit Lady Gagi „Paparazzi” oraz francuskojęzyczny utwór zasłużyły na owację na stojąco. Marcin nie krył wzruszenia i zaskoczenia. Nie spodziewał się, że polska publiczność tak ciepło go przyjmie. Wcześniej miał możliwość występowania jedynie w Paryżu, gdzie się wychował i spędził młodość.

Wiele pytań i domniemań krąży także wokół płci Marcina. Zdaniem niektórych widzów, wszystko wskazuje na to, że MadoX jeszcze niedawno był… kobietą. Główny zainteresowany oraz lansujący go TVN milczy w tej sprawie, co dodatkowo podsyca niemalże wrzącą już atmosferę.

Poniżej video z castingowego występu Marcina Majewskiego oraz jego prywatne zdjęcie z portalu Nasza Klasa. Jesteśmy ciekawe waszych opinii na jego temat. Czy jest faworytem drugiej edycji?

Natasza Lasky

Zobacz także:

Czy oni mają szansę na finał "MAM TALENT!"?

Gimnastyczka, akordeonista i śpiewak…

Wokaliści w "MAM TALENT!" – kto jest najlepszy?

Dwie nastolatki kontra młodziutki Marcin Majewski…

 

Polecane wideo

Komentarze (777)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2014 17:40
e
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 13:28
CIOTECZKA - TY BĘDZIESZ NIEDŁUGO JAK TAK DALEJ PÓJDZIE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 13:27
WYGLĄDAJ JA TY A NIE JAK LALA Z POCZYTNEJ GAZECINY TYLKO ŻE MASZ BYĆ FACETEM A NIE MODELKĄ
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 13:26
KOSMICZNY BRAK NATURALNOŚCI SAMA SZTUCZNOŚĆ I POZERSTWO
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 13:24
MADOX - KIEDYŚ WYDAWAŁEŚ MI SIĘ GITOWY , DZIŚ NA CIEBIE SPOJRZAŁAM I WYMIOTY MNIE WZIEŁY POZRO MARCINIE NIE MAM NIC DO CIEBIE TYLKO ŻE MUSISZ PRZYTYĆ I WIĘCEJ JEŚĆ
odpowiedz

Polecane dla Ciebie