Mamy PIERWSZE ZDJĘCIA z filmu „365 dni”! Kadry są bardzo gorące

Film „365 dni” na ekranach kin już 7 lutego 2020 roku.
Mamy PIERWSZE ZDJĘCIA z filmu „365 dni”! Kadry są bardzo gorące
Fot. mat. prasowe
05.12.2019

4 grudnia w Warszawie odbyła się konferencja prasowa pierwszego polskiego filmu erotycznego – „365 dni”, produkcji na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. Licznie zgromadzonym gwiazdom i dziennikarzom zaprezentowana została obsada filmu oraz jej twórcy.

Geniusz Blanki Lipińskiej i Tomka Mandesa polega na tym, że udało im się przenieść na ekran wszystko to, co zawiera książka, czyli cały ten erotyzm i namiętność między Laurą i Massimo – powiedział Michele Morrone, filmowy Massimo.

Największym zaskoczeniem, przy pracy nad tym filmem były emocje, które musiałam z siebie wydobyć. Jednym z najtrudniejszych przeżyć było przełamanie wstydu i pokazanie nagości, którą będziemy mogli oglądać na ekranach kin – dodała Anna-Maria Sieklucka, odtwórczyni głównej roli Laury Biel.

Zobacz także: Anna Maria Sieklucka: To ona zagra główną rolę w filmie „365 dni”!

Na konferencji – oprócz najgorętszego duetu aktorskiego roku – utalentowanej Polki i przystojnego Włocha, obecni byli również występujący w filmie: Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Natalia Janoszek (Karolina) oraz Otar Saralidze (Domenico). I oczywiście sprawczyni całego zamieszania, autorka bestsellera „365 dni” – Blanka Lipińska. Imprezę poprowadził Michał Piróg.

Zobacz także: Internautki zachwycają się aktorem, który zagra Domenico w filmie Blanki Lipińskiej. „Ma coś w sobie”

„365 dni” to pierwszy polski film erotyczny. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Film „365 dni”, produkcja, jakiej w polskim kinie jeszcze nie było, trafi na ekrany 7 lutego 2020 roku. Zobaczcie, jak prezentują się kadry z tego filmu!

 

Polecane wideo

Zobacz, jak mieszka Blanka Lipińska. To naprawdę LUKSUSOWY apartament
Zobacz, jak mieszka Blanka Lipińska. To naprawdę LUKSUSOWY apartament - zdjęcie 1

Komentarze (8)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 06.12.2019 08:04
Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.12.2019 22:09
Ale będzie gniot. Jak wyjdzie i recenzje zjadą tę szmirę, to wrócę tu, żeby powiedzieć "A nie mówiłam". Rak na literaturze, teraz przeskoczy na duży ekran. Ludzie pójdą, bo pseudo porno, jak w Greyu, a potem będą po tyn jeździć jak po łysej kobyle. Szkoda tylko tego chłopaka. Pogrzebie sobie karierę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2019 14:53
na tym pierwszym zdjęciu oboje wyglądają super. Przynajmniej na ładnych ludzi będzie można się popatrzeć ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2019 14:14
ja obejrzę film ze względu na Michele. Co za facet!!!!!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.12.2019 12:24
Zastanawiam się ile wam Lipińska zapłaciła za tak nachalną promocje tego gniota...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie