Basia Kurdej–Szatan w niecałą minutę rozprawia się z hejterami. Skutecznie?

Oto reakcja gwiazdy.
Basia Kurdej–Szatan w niecałą minutę rozprawia się z hejterami. Skutecznie?
fot. materiały prasowe
11.12.2019

Internauci hejtują, Basia Kurdej-Szatan odpowiada

Basia Kurdej–Szatan, popularna aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjną zdobyła trzy Telekamery dla najlepszej aktorki, jest też laureatką Złotej Telekamery. Jak każda osoba publiczna, każdego dnia jest zmuszona mierzyć się z wieloma komentarzami na swój temat, również tymi negatywnymi.

 krótkim wideo gwiazda pokazuje, jak z dystansem podchodzić do negatywnych ocen w internecie oraz jak zachować pewność siebie. W filmie przytacza najczęściej pojawiające się opinie internautów na swój temat i szczerze na nie odpowiada. Sprawdźcie kampanijne wideo:

 

 

Kampania, która może nas wiele nauczyć

Film jest częścią kampanii Head & Shoulders, której ambasadorką Basia została jesienią tego roku. Podobnie, jak aktorka, marka od lat również mierzy się z wieloma nieusprawiedliwionymi opiniami na swój temat. Wiele kobiet myśli, że szampony Head & Shoulders są przeznaczone tylko dla mężczyzn lub że mają wyłącznie działanie przeciwłupieżowe. Niemało osób sądzi wręcz, że używając tych produktów, musi wybierać między zdrową skórą głowy a pięknymi włosami.

Head & Shoulders poza bazowymi produktami posiada także linię dedykowaną kobietom – Head & Shoulders Supreme, w której skład wchodzą 3 warianty szamponów i odżywek przeciwłupieżowych z dodatkowymi właściwościami pielęgnacyjnymi.

W zależności od rodzaju, produkty koncentrują się na nawilżaniu (Szampon i odżywka Head & Shoulders Suprême Moisture), regeneracji (Szampon i odżywka Head & Shoulders Suprême Repair) i ochronie koloru (Szampon i odżywka Head & Shoulders Suprême Color Protect). 

 

 

Szampony zawierają w swoim składzie olejek arganowy, natomiast nie znajdziemy w nich parabenów, fosforanów ani sztucznych barwników. Z kolei odżywki Head & Shoulders Suprême wzmacniają efekty działania szamponu, utrzymując nawilżenie włosów do 24 godzin.

Head & Shoulders Suprême łączy pielęgnację skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce, dzięki czemu kobiety mają zapewnioną bezkonkurencyjną ochronę przeciwłupieżową, zadbaną skórę głowy, a także piękne i odżywione włosy. A świadomość doskonałego wyglądu włosów dodaje im pewności siebie w różnych życiowych sytuacjach, także tych, do których odnosi się Basia Kurdej-Szatan w filmiku oraz emitowanych spotach telewizyjnych.

 

Materiał promocyjny

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 21.12.2019 19:43
no, się rozprawiła... mało z krzesła nie spadłam z wrażenia. żadna z niej aktorka. nawet z reklamy. a w filmach jest cienka jak motorola. nudna, przewidywalna, bez charyzmy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2019 21:46
kampani-srampani. REKLAMIE.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie