Internautki rozczarowane nowym Misterem Polski 2019: „Nic specjalnego”

A Wam jak podoba się najprzystojniejszy mężczyzna w kraju?
Internautki rozczarowane nowym Misterem Polski 2019: „Nic specjalnego”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/daniel.borzewski/)
08.11.2019

Wybory Miss i Mistera Polski od lat nie budzą już większych emocji. Laureaci tych tytułów bardzo szybko znikają z mediów i tylko nielicznym udaje się na dłużej zaczepić w rodzimym show biznesie. Świetnym przykładem są tutaj chociażby Marcelina Zawadzka, która pracuje jako prezenterka pasma śniadaniowego, czy Paulina Krupińska, która również stała się osobowością telewizyjną. Wśród panów najdłużej swoje 5 minut sławy utrzymuje Rafał Maślak.

Zobacz także: 19-latek z Polski wśród najprzystojniejszych facetów na świecie. Już ma tysiące fanek

Czy jego sukces powtórzy Mister Polski 2019, Daniel Borzewski? Trudno stwierdzić. Póki co internautki na wieść o jego zwycięstwie podzieliły się na dwa obozy. Jedne uznały go za „mega ciacho” i „przystojniaka”, inne były nim rozczarowane:

„Nic specjalnego”

„Jestem na nie”

„Naprawdę nie było przystojniejszych facetów?”

- pisały rozżalone na portalach plotkarskich. Wiadomo jednak, że każdy ma inny gust i nikt nie będzie podobał się 100% populacji.

Daniel Borzewski – Mister Polski 2019

Co wiadomo o nowym Misterze Polski? Mieszka w Warszawie i ma 23 lata. Pojawił się w wielu programach typu talent show, m.in. w „Dance Dance Dance”, czy „The Voice of Poland”. W X edycji „Mam Talent” doszedł do półfinału. Od lat pasjonuje się tańcem i współpracuje z grupą Volt Agustina Eguroroli. Po wygranej tak napisał na swoim Instagramie:

„Stojąc w finałowej trójce, w oczekiwaniu na najważniejszy werdykt wczorajszej gali @misterpolski, gdy usłyszałem swój numer startowy, imię i nazwisko byłem w ogromnym szoku! Łzy wzruszenia i wielka radość. Trudno było mi uwierzyć w to co się stało i, że spełnia się właśnie moje kolejne marzenie.

Chce godnie reprezentować tytuł Mistera Polski i wykorzystać to w 100 procentach. Nie spocznę na laurach i pokaże całej Polsce, że Mister Polski to nie tylko tytuł i wygląd zewnętrzny. Pokaże siebie jako wartościowego człowieka, który jest na właściwym miejscu! Na pewno będzie głośno o Misterze Polski 2019!”

Zobaczcie jego zdjęcia. Jak Wam się podoba?

Polecane wideo

21-latka uważa się za ideał. Podobno każdy facet marzy o tak sztucznej kobiecie
21-latka uważa się za ideał. Podobno każdy facet marzy o tak sztucznej kobiecie - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.11.2019 22:45
Ciało ma fajne ale i tak nie zwróciłabym na niego uwagi. Na ulicach widuje się wiele przystojniejszych facetów
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.11.2019 08:53
I nie tylko ciało jak widać. Jest aktywny zawodowo, osiąga sukcesy w show-biznesie. Co też zapewne punktowało na jego korzyść przy wyborze Mistera.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2019 11:28
ciało niezłe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie