Zobacz, jak wyglądały gwiazdy na gali JOY Influencer Roku 2019 (FOTO)

Niesamowite stylizacje, dopracowane fryzury i makijaże. Obejrzyj galerię zdjęć z imprezy!
Zobacz, jak wyglądały gwiazdy na gali JOY Influencer Roku 2019 (FOTO)
Fot. AKPA
10.10.2019

Gala JOY Influencer Roku 2019 jak co roku przyciągnęła tłum gwiazd.

Tegoroczna impreza była totalnie kosmiczna - wszyscy przenieśliśmy się do galaktyki JOYa. Dzięki Waszym głosom wyłoniliśmy zwycięzców aż w 10 kategoriach. Nagrodzeni to najbardziej kreatywni i utalentowani twórcy sieci, których obserwują miliony użytkowników mediów społecznościowych.

Kiedy tak dużo fantastycznych osób spotyka się w jednym miejscu możemy być pewni, że to będzie nie tylko rewelacyjna zabawa, ale też przegląd najnowszych trendów w modzie. Wystarczy spojrzeć na stylizacje Julii Wieniawy, Ewy Chodakowskiej, Mariny Łuczenko-Szczęsnej, żeby przekonać się, że one naprawdę wiedzą co w trawie piszczy.

Każdy z gości wybrał niepowtarzalny outfit w swoim stylu. Oczywiście panowie też nie zawiedli - wystarczy zerknąć na Smolastego, który postawił na oryginalny garnitur w cętki. Natomiast Dawid Kwiatkowski zaskoczył metaliczą kamizelką z kieszeniami.

Jeżeli jesteś ciekawa, jak wyglądali wszyscy goście gali JOY Influencer Roku 2019, zobacz naszą fotorelację. I koniecznie daj nam znać, czyja stylizacja przypadła ci do gustu najbardziej.

Zobacz gwiazdy na gali JOY Influencer Roku 2019 [dużo zdjęć]

Polecane wideo

Rozkochał w sobie nawet Joannę Krupę. Kim jest Denis Chmielewski z „Top Model”?
Rozkochał w sobie nawet Joannę Krupę. Kim jest Denis Chmielewski z „Top Model”? - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie