Esmeralda Godlewska została brutalnie pobita? „Zgłoszę sprawę na policję”

Jedna ze śpiewających sióstr pokazała siniaki i zadrapania na Instagramie.
Esmeralda Godlewska została brutalnie pobita? „Zgłoszę sprawę na policję”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/esmeralda_godlewska/)
26.04.2019

Siostry Godlewskie szczyt swojej popularności przeżywały w zeszłym roku. Kręcone przez nie teledyski zdobywały miliony wyświetleń w ciągu zaledwie kilku dni, a każde pojawienie się celebrytek na ściance natychmiast było opisywane przez media. Potem ich blask nieco przygasł i złożyło się na to kilka powodów.

W dalszym rozwoju kariery nie pomogły siostrom z całą pewnością skandale, o których mówiła cała Polska. Internautom nie spodobało się m.in. „zmasakrowanie” jednej z kolęd bożonarodzeniowych, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu przez Esmeraldę czy wszczynanie awantur na lotnisku.

Przypomnijmy: To może być koniec Sióstr Godlewskich. Po awanturze duet zawiesza działalność

Dzisiaj Esmeralda Godlewska zszokowała swoich obserwatorów po raz kolejny. Na Instastories pokazała się w nietypowym dla niej wydaniu – bez ostrego makijażu i perfekcyjnie ułożonych włosów. Na video widać za to coś innego: sińce, zadrapania i opuchliznę.

Wyraźnie zasmucona piosenkarka wyjaśniła fanom, że została pobita. Wskazała również na sprawcę całego zajścia – obok nicku mężczyzny napisała prześmiewczo: „Tak, to ten ideał”. Dodała, że boi się zgłosić na policję, ponieważ jest to „towarzystwo, z którym się nie zadziera”.

Po kilku godzinach Godlewska dodała kolejne filmiki, na których była już w nieco lepszym stanie psychicznym. Podziękowała fanom za słowa wsparcia i obiecała, że zgłosi się na komisariat. „Nie mogę zostawić tego problemu, bo będzie się to za mną ciągnęło. Stop agresji i przemocy”.

Jak myślicie, co tam się stało?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Esmeralda (@esmeralda_godlewska)

Straciła przytomność i upadła na gorącą lokówkę. Straciła połowę twarzy
Straciła przytomność i upadła na gorącą lokówkę. Straciła połowę twarzy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 3.88 / 5
gość (Ocena: 5) 27.04.2019 18:55
po raz kolejny pobita przez pijany samochod ....
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.04.2019 10:55
9:27 dokładnie. To gołym okiem widać że przechodzi jakieś załamanie. Ktoś powinien jej pomóc i pobicie zgłosić na policję. I naprawdę ludzie są podli. Żal mi jej, mimo że jest jaka jest
odpowiedz
Isabelle (Ocena: 5) 27.04.2019 09:27
Ale jesteście podli. Nawet jeśli jest jaka jest, nikt nie ma prawa jej pobić ani zastraszać. Nie jestem jej fanką, ale zwyczajnie po LUDZKU, NIE życzę jej źle...nie zasłużyła na pobicie.
odpowiedz
M (Ocena: 1) 27.04.2019 08:30
Nie znoszę tej tępej dzidy,która się uwaza za uj wie kogo -,- napompowana wiesniara
odpowiedz
Yebyebyeb (Ocena: 1) 27.04.2019 08:28
Jakoś mi jej nie żal. Piepshona atencjuszka,głodna zainteresowania mediów. Po pijaku jeździła i nawet nie została ukarana. Jaki to przykład dla jej dziecka!?!? Ona to jedna wielka naćpana patologia.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie