Pierwsze deklaracje i rozstania w programie „Rolnik szuka żony”

Kto odpadł?
Pierwsze deklaracje i rozstania w programie „Rolnik szuka żony”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rolnikszukazonytvp/?hl=pl)
29.10.2018

Niedzielny odcinek popularnego programu „Rolnik szuka żony” był pełen emocji. Odbyły się kolejne randki, padły wyznania i deklaracje, a kilka uczestniczek pożegnało się z rolnikami.

„Rolnik szuka żony”: Mamy stare zdjęcia Jessiki!

Jedną z nich jest ulubienica widzów, Jessica. Krzysztof zabrał ją na randkę, na której bez ogródek oświadczył, że ich relacja pozostanie na tym etapie. Następnie podziękował jej za udział w programie. Dziewczyna była bardzo rozczarowana. Najbardziej tym, że poświęciła mnóstwo czasu na przygotowania do randki. Młody rolnik mimo to był niewzruszony.

Od Krzysztofa odeszła też Kasia. Dziewczyna oświadczyła mu podczas rozmowy, że z jej strony może liczyć tylko na przyjaźń. Mężczyzna był zawiedziony. Próbował odwieść ją od tego pomysłu. W jego oczach pojawiły się nawet łzy. Niestety na próżno ją przekonywał.

Z programem pożegnała się również Iwona, uczestniczka walcząca o serce Łukasza. Kobieta szczerze powiedziała mu, co myśli o tym, jak traktuje swoje dziewczyny. Ostatecznie rozstali się pokojowo. Na koniec Iwona uroniła kilka łez. Rolnik w ogóle nie wydawał się przejęty jej słowami. Znalazł pocieszenie w ramionach Agaty. Para po romantycznej randce siedziała razem przy ławce. Smutna Paulina prawie z nimi nie rozmawiała. Najwyraźniej zrozumiała, że wybór został podjęty.

U pozostałych rolników też zrobiło się „gorąco”. Zwłaszcza u Grzegorza. Mężczyzna odbył dwie randki: z Moniką i Martyną. Obie dziewczyny okazywały mu wyraźne zainteresowanie i patrzyły na niego wymownie oczami. Z Martyną rolnik trzymał się nawet za rękę. Wyznał, że jest ona jedną z dziewczyn, o których myśli poważniej.

Kandydatki Marka wyraźnie okazywały swoje znudzenie pobytem w jego gospodarstwie. Najpierw zagrali niezbyt udany mecz w ping ponga, który w ogóle nie spodobał się Joannie, a potem dziewczyny siedziały samotnie na ławce. Marek porwał na randkę Anetę. Pojechali rowerami na wycieczkę i odbyli rozmowę na łonie natury.

„Warsaw Shore” powraca z nowymi uczestnikami! Już w pierwszym odcinku nie obyło się bez awantur

Emocje są coraz większe. I ciągle będą rosły, na co wskazuje zwiastun kolejnego odcinka.

Wy też nie możecie się doczekać?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je?
Oto wszystkie ukryte duchy w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zauważyliście je? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.10.2018 23:48
Ja chcem Grześka???
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2018 14:13
szkoda tej Pauliny. Pracowita, fajna dziewczyna
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie