Robert Biedroń w ogniu krytyki za… gościnny występ w „Top Model”! Słusznie?

Fani “Top Model” uznali, że udział polityka w programie był “żenujący”.
Robert Biedroń w ogniu krytyki za… gościnny występ w „Top Model”!  Słusznie?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/robertbiedron/)
27.09.2018

Za nami czwarty odcinek nowego sezonu “Top Model”. Uczestnicy po raz pierwszy uczestniczyli w panelu z jurorami, podczas którego Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska oceniali ich zdjęcia wykonane wcześniej podczas sesji. W tym odcinku do panelu dołączył gość specjalny - polityk Robert Biedroń.

Zobacz również: Uczestniczki z „Top Model” przeszły metamorfozy. Jedna z nich została oszpecona przez fryzjera

Biedroń został zaproszony do programu ze względu na swoje zaangażowanie w różnego rodzaju kampaniach społecznych (w latach 2001-2009 był prezesem Kampanii Przeciw Homofobii), a wszystko dlatego, że tematem ostatniej sesji zdjęciowej było 7 grzechów głównych nowoczesnego świata, takich jak uzależnienie od technologii, hejt, konsumpcjonizm, chodzenie w prawdziwych futrach, zdrada, brak poszanowania środowiska i chorobliwa pogoń za pięknem. Robert Biedroń miał za zadanie ocenić, czy uczestnicy w odpowiedni sposób przekazali sens kryjący się za zdjęciami. Przy okazji pytał aspirujących modeli i modelki także o to, czy sami biorą udział w działalności na rzecz ochrony zwierząt, środowiska lub walki z hejtem.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) on

Niestety nie wszystkim udział polityka w “Top Model” przypadł do gustu. Na Instagramie pojawiły się negatywne komentarze pod adresem Biedronia. Część internautów była zdania, że jego komentarze “były żenujące”. Jeden z fanów programu napisał: “Co ten pan ma wspólnego z modą? Mamy światowej sławy modelki, artystów, fotografów, a zapraszany jest jakiś polityk, który pyta modeli/modelki, czy zrobili coś dobrego dla zwierząt”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) on

Zobacz również: O tej Polce będzie głośno. Dagmara wystąpi w finale Top Model UK! (ŁADNA?)

Jednak w większości opinie o udziale Roberta Biedronia w “Top Model” były pozytywne. Wielu internautów uznało, że polityk był odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. “[Robert Biedroń] został wybrany w tym zadaniu na specjalistę od sprawy społecznych i trudnych, z jakimi teraz przyszło nam się borykać… Po co tyle jadu?” - to jeden w spisów. Inna osoba skomentowała: “Robert Biedroń to nie tylko polityk, a również aktywista i czynny działacz w wielu inicjatywach społecznych. Model/modelka to często osoba, która ma pewną platformę i wpływ na innych - dlatego również powinna angażować się w pewne akcje. Tematyka sesji zdjęciowych, do których przyjdzie pracować modelowi może być KAŻDA. A szczególnie kampanie społeczne! Zadanie, jakie mieli do wykonania jak najbardziej było istotne w świecie mody, tak samo jak obecność pana Roberta Biedronia”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) on

A wy co myślicie o udziale Roberta Biedronia w “Top Model”? Słusznie spotkał się z taką krytyką?

Zobacz również: LIST: „Jeśli kogoś oburza penis Radka Pestki, to nie jest do końca normalny!”

Tej dziewczyny nie chce ŻADEN facet. Podobno jest zbyt idealna
Tej dziewczyny nie chce ŻADEN facet. Podobno jest zbyt idealna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie