Jessica z „Rolnika” znowu zszokowała widzów. Przywiozła Krzysztofowi nietypowy prezent

Mina rolnika po rozpakowaniu upominku była więcej niż wymowna.
Jessica z „Rolnika” znowu zszokowała widzów. Przywiozła Krzysztofowi nietypowy prezent
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/rolnikszukazony/)
24.09.2018

W czwartym odcinku piątej serii programu „Rolnik szuka żony” dziewczyny wreszcie dotarły do swoich wybranków. Mężczyźni przywitali je kwiatami, a one przywiozły im drobne upominki. Odbyło się zapoznanie z rodzicami, a potem dziewczyny rozgościły się w swoich pokojach. Chociaż niewiele się wydarzyło, można było zaobserwować pierwsze silne emocje oraz przewidzieć, pomiędzy którymi uczestniczkami powstaną napięcia.

„Rolnik szuka żony”: Mamy stare zdjęcia Jessiki!

Najważniejszą bohaterką tej edycji wydaje się być Jessica – kandydatka Krzysztofa. Dziewczyna budzi ogromne zainteresowanie widzów. Również w ostatnim odcinku wysunęła się na pierwszy plan. Wszystko przez... różowe, pluszowe kajdanki, które przywiozła w prezencie rolnikowi.

Jessica, zgodnie z obietnicą, tym razem nałożyła na twarz mniej kosmetyków. Wyznała przed kamerami, że ma krótsze rzęsy, różowy błyszczyk i nie użyła kredki do oczu. Ze względu na sugestię Krzysztofa, skróciła paznokcie i pomalowała je na delikatniejszy kolor. Widzowie mieli okazję dowiedzieć się, że w wolnym czasie praktykuje pole dance oraz uczy się w szkole kosmetycznej. To ostanie tłumaczy jej zamiłowanie do makijażu.

Dziewczyna popisała się też przed rodzicami Krzysztofa wiedzą na temat dojenia krów. Niestety chyba nie wzbudziła pozytywnych skojarzeń u jego mamy. „Wiadomo, dobrze, żeby kobieta nie była całkiem spokojna, ale nie może też być latawicą” – wyznała.

Co ciekawe, widzowie Rolnika chyba nie mają o niej złego zdania. W Sieci pojawiły się na temat Jessiki ciepłe słowa.

- Jessica jest jaka jest, ale przynajmniej ma szczere intencje i jest miła, natomiast jej rywalka z aparatem na zębach wydaje się przebiegła i wyrachowana

- Jessi jest najfajniejsza!  Powodzenia Jess

- Mówcie co chcecie, ale Dżesika wydaje się bardzo sympatyczną osobą!

U Marka było bardzo spokojnie, poza tym, że jego mama opowiedziała o zawodzie miłosnym syna. Była partnerka rolnika porzuciła go dla rozwodnika i alkoholika. Grzegorz wypytywał swoje dziewczyny o byłych chłopaków. Zdradził, że z Dorotą mogłoby coś zaiskrzyć. Faworytką Łukasza nadal jest Agata. Przy powitaniu przytulił ją czule i wyznał, że za nią tęsknił. To wyznanie chyba trochę zbiło kobietę z tropu. Z kolei Jan zdradził, że najbardziej myśli o Małgorzacie i Elżbiecie.

Mikołaj z „Rolnik szuka żony” wziął ślub!

A kto jest waszą faworytką?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Gwiazdy „Przyjaciół” kiedyś i dziś. Zobacz, kto zmienił się najbardziej
Gwiazdy „Przyjaciół” kiedyś i dziś. Zobacz, kto zmienił się najbardziej - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 23:18
Jak dla mnie dziewczyna jest podstawiona a po chłopaku widać, że czuje się lekko zażenowany rozmawiając z nią.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 15:57
Powiem Wam ze takie 'naturalne' dziewczyny czasem sa gorsze niz te wytapetowane dziewczyny. U nas w pracy jest taka mila mloda laska, uprzejma usmiechnieta, dosc skromna i cicha mimo niesamowitej urody a te wszystkie naturalne kobiety tak jej tylek obrabiaja za jej plecami ze az mi jej szkoda a w twarz mile i usmiechniete. Falszywe to jak nie wiem co
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 15:54
Na ktorym kanale i w jakie dni to leci??
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 12:52
Może i Jessica nie grzeszy inteligencją, ale wydaje się być po prostu sympatyczna i szczera. Taka dobroduszna, prosta dziewczyna. Wolę zdecydowanie taką, niż te pozostałe nabzdyczone panienki. Szczególnie ta, która przyjechała jako druga. Ma tak złośliwe spojrzenie, że masakra. I z taką wyższością patrzyła na Jessicę. Widać, że jakas nadęta lala, która ci szybko tyłek obsmaruje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2018 11:40
ona jest najlepsza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie