„Rolnik szuka żony”: Mamy stare zdjęcia Jessiki!

Zobacz, jak wyglądała kiedyś.
„Rolnik szuka żony”: Mamy stare zdjęcia Jessiki!
Fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/ & Prt screen strefa-hostess.pl
17.09.2018

Każdy sezon programu „Rolnik szuka żony” daje rozpoznawalność nie tylko uczestnikom, ale także ich kandydatkom. W końcu przez długie tygodnie rozpisują się o nich zarówno portale internetowe, jak i gazety. Ba! Nawet po zakończeniu emisji media interesują się tym, co słychać u bohaterów show, a przypadek Adama Kraśki pokazuje, że sława może trwać dłużej niż 5 minut i że po udziale w programie drzwi do kariery stoją otworem.

W najnowszej serii rolniczego show największą uwagę skupia czarnowłosa Jessica. Dziewczyna przyciągnęła uwagę widzów już na etapie czytania listów przez rolników. Krzysztof zobaczył jej fotografię i od razu zdecydował, że chce ją zaprosić do spotkania na żywo.

Fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Po emisji tego odcinka media rozpisywały się o Jessice, bo jej wizerunek znacznie odbiega od tego, jak wszyscy wyobrażają sobie „żonę rolnika”. Dziewczyna lubi mocno się malować i seksownie ubierać. Czy ktoś taki sprawdziłby się w pracy na roli? Krzysztof uznał, że tak, ponieważ we wczorajszym odcinku zaprosił czarnowłosą Jessicę do kolejnego etapu. Kandydatka pokazała mu zresztą, że potrafi „lżej” się malować – i rolnik z pewnością to docenił.

Tymczasem okazuje się, że Jessica nie zawsze wyglądała tak, jak w „Rolnik szuka żony”. Serwis wp.pl dotarł do jej zdjęć sprzed metamorfozy. - Młoda poznanianka wcześniej była… blondynką i próbowała swoich sił jako hostessa i modelka. Na jej profilu na stronie strefa-hostess.pl nie brakuje zdjęć, na których ma dużo delikatniejszy makijaż i bardziej naturalną fryzurę – czytamy na serwisie.
W której wersji ją wolicie?

Fot. prt screen strefa-hostess.pl / źródło wp.pl

Więcej o Jessice przeczytasz tutaj:

Rolnik szuka żony: Poznaliśmy kandydatki. ONA będzie GWIAZDĄ programu?

 

Blogerka wmawia fankom, że jej piersi urosły z miseczki C do E... dzięki diecie
Blogerka wmawia fankom, że jej piersi urosły z miseczki C do E... dzięki diecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 4.26 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2018 14:33
Obrzydliwy potwór blee...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.10.2018 20:00
Ma wysoce widoczne pory i uroda nie grzeszy. Dobrze sprawdziłaby się w oborze, widać duże podobieństwo z pyska... Do koleżanek z tego miejsca.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2018 10:22
Widać poprzednia robota ją dorżnęła
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.09.2018 21:24
Powinna zrobic sobie dluzszego blond boba bez tych doczepow, popracowac nad cera i mniei sie malowac. Wtedy bedzie ladna :) na razie zniszczona
odpowiedz
Łukasz (Ocena: 5) 17.09.2018 21:23
Nie czepiajcie się,może jest chora?te brwi ja takich brzydkich nigdy nie widziałem widocznie coś jej się stało nie zawsze to wina.osoby może ma jakiś peoblem
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie