„Rolnik szuka żony”: Mamy stare zdjęcia Jessiki!

Zobacz, jak wyglądała kiedyś.
„Rolnik szuka żony”: Mamy stare zdjęcia Jessiki!
Fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/ & Prt screen strefa-hostess.pl
17.09.2018

Każdy sezon programu „Rolnik szuka żony” daje rozpoznawalność nie tylko uczestnikom, ale także ich kandydatkom. W końcu przez długie tygodnie rozpisują się o nich zarówno portale internetowe, jak i gazety. Ba! Nawet po zakończeniu emisji media interesują się tym, co słychać u bohaterów show, a przypadek Adama Kraśki pokazuje, że sława może trwać dłużej niż 5 minut i że po udziale w programie drzwi do kariery stoją otworem.

W najnowszej serii rolniczego show największą uwagę skupia czarnowłosa Jessica. Dziewczyna przyciągnęła uwagę widzów już na etapie czytania listów przez rolników. Krzysztof zobaczył jej fotografię i od razu zdecydował, że chce ją zaprosić do spotkania na żywo.

Fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Po emisji tego odcinka media rozpisywały się o Jessice, bo jej wizerunek znacznie odbiega od tego, jak wszyscy wyobrażają sobie „żonę rolnika”. Dziewczyna lubi mocno się malować i seksownie ubierać. Czy ktoś taki sprawdziłby się w pracy na roli? Krzysztof uznał, że tak, ponieważ we wczorajszym odcinku zaprosił czarnowłosą Jessicę do kolejnego etapu. Kandydatka pokazała mu zresztą, że potrafi „lżej” się malować – i rolnik z pewnością to docenił.

Tymczasem okazuje się, że Jessica nie zawsze wyglądała tak, jak w „Rolnik szuka żony”. Serwis wp.pl dotarł do jej zdjęć sprzed metamorfozy. - Młoda poznanianka wcześniej była… blondynką i próbowała swoich sił jako hostessa i modelka. Na jej profilu na stronie strefa-hostess.pl nie brakuje zdjęć, na których ma dużo delikatniejszy makijaż i bardziej naturalną fryzurę – czytamy na serwisie.
W której wersji ją wolicie?

Fot. prt screen strefa-hostess.pl / źródło wp.pl

Więcej o Jessice przeczytasz tutaj:

Rolnik szuka żony: Poznaliśmy kandydatki. ONA będzie GWIAZDĄ programu?

 

Blogerka wmawia fankom, że jej piersi urosły z miseczki C do E... dzięki diecie
Blogerka wmawia fankom, że jej piersi urosły z miseczki C do E... dzięki diecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.3 / 5
Glus (Ocena: 5) 28.12.2018 08:50
Po co tyle hejtu a ja powiem nie spotkałam się z bardziej szczerą osoba, która nikomu by krzywdy nie zrobiła a wręcz pomogła- ludzie uroda to rzecz dyskusyjna ale babka jest dobrym człowiekiem i to trzeba doceniać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.10.2018 14:33
Obrzydliwy potwór blee...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.10.2018 20:00
Ma wysoce widoczne pory i uroda nie grzeszy. Dobrze sprawdziłaby się w oborze, widać duże podobieństwo z pyska... Do koleżanek z tego miejsca.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2018 10:22
Widać poprzednia robota ją dorżnęła
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.09.2018 21:24
Powinna zrobic sobie dluzszego blond boba bez tych doczepow, popracowac nad cera i mniei sie malowac. Wtedy bedzie ladna :) na razie zniszczona
odpowiedz

Polecane dla Ciebie