Takiej afery już dawno nie było. Kinga Rusin nazwała Małgorzatę Rozenek-Majdan „sztuczną, wypindrzoną lalą”!

W dalszej części wpisu było jeszcze ostrzej.
Takiej afery już dawno nie było. Kinga Rusin nazwała Małgorzatę Rozenek-Majdan „sztuczną, wypindrzoną lalą”!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/ & https://www.instagram.com/kingarusin/)
12.09.2018

Raz na jakiś czas polskim showbiznesem wstrząsają afery między znanymi gwiazdami. Wszyscy dobrze pamiętamy wojnę między Dodą a Agnieszką Szulim, czy między Kubą Wojewódzkim a Małgorzatą Rozenek-Majdan. Perfekcyjna Pani Domu właśnie stała się obiektem kolejnego medialnego ataku, tym razem ze strony Kingi Rusin.

Zobacz także: Rozenek, Lis i Rosati czytają hejterskie komentarze na swój temat. Uwaga - mocne

Jak czytamy na serwisie kozaczek.pl, Lady Rozenek wypowiedziała się na temat walki o prawa zwierząt, nawiązując do marki kosmetycznej Kingi Rusin:

„Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin”.

Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na tę wypowiedź w bardzo dosadny sposób:

„No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony!”.

Na tym się nie skończyło. Rusin dodała bowiem: „Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach”.

Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że obie gwiazdy pracują w jednej stacji telewizyjnej. Po czyjej stronie stoicie w tym konflikcie?
Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak MOCNO o Kindze Rusin! Tego NIKT się nie spodziewał

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Elma, Nikon, Gaja. Gwiazdy, które zszokowały Polskę imionami swoich dzieci
Elma, Nikon, Gaja. Gwiazdy, które zszokowały Polskę imionami swoich dzieci - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.5 / 5
Gość! (Ocena: 5) 13.09.2018 14:29
Rusin ma rację! Rozenkowa nie przepuszcza żadnej okazji, by zarobić! Razem z Radziem robią z siebie klaunów w telewizji dla paru groszy? Zero ambicji i charakteru. A jak z nią cisną to broni się swoimi studiami prawnymi, co w obecnej chwili nie ma z nią nic wspólnego, bo zrobiła z siebie i swojego męża słaby sit-com.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2018 22:22
powiedziała wreszcie to , co każdy i tak widzi.
odpowiedz
MJ (Ocena: 5) 12.09.2018 14:42
Rusin ma dużo racji. Wolę ja od tej blond kukły
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.09.2018 13:45
Kinga przegięła. Odwołując się do czyjegoś wyglądu, sama straciła klasę. Komentarz poniżej poziomu, Kiniu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2018 13:06
Rozumiem,że WSZYSTKIE obrończynie zwierząt korzystają z usług znachora,bo wszystkie leki jakie mamy dostępne na rynku są testowane na zwierzętach
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie