Izabela Janachowska dostała dwa nowe programy o tematyce ślubnej

Czy odejdzie ze stacji, z którą była związana do tej pory?
Izabela Janachowska dostała dwa nowe programy o tematyce ślubnej
01.08.2018

Izabela Janachowska jest znana głównie z bycia ekspertką od tematyki ślubnej, chociaż jest też tancerką najwyższej klasy „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jej kariera w nowej branży rozwinęła się dzięki prowadzeniu programu w TVN Style pt. „I nie opuszczę cię aż do ślubu”. Format ten odniósł ogromny sukces. Sprawił on, że wyemitowano kolejne edycje i wyprodukowano drugie show o tematyce ślubnej – „W czym do ślubu”.

 

Od tamtej pory Janachowska jest kojarzona ze stacją TVN Style i... z ślubami. Zyskała nawet miano ekspertki, w związku z czym zaangażowano ją do prowadzenia kolejnych dwóch programów o tematyce ślubnej, ale tym razem dla kanału TLC Polska. Janachowska nie odejdzie jednak z TVN Style, chociaż pojawiły się takie spekulacje. Na ten temat wypowiedziała się Joanna Lichosik-Białoń, menedżer ds. PR-u TVN Style i TLC Polska. Jej komentarz możemy przeczytać na portalu plejada.pl. „W TVN Style nadal będą emitowane jej programy "W czym do ślubu?" i "I nie opuszczę cię aż do ślubu". Już jesienią pokażemy premierowe odcinki każdego z nich” – mówi kobieta.

 

Dwa nowe programy Janachowskiej zapowiadają się bardzo interesująco. Jeżeli chodzi o pierwszy – „Panny młode ponad miarę”, kobieta będzie doradzać puszystym narzeczonym w wyborze sukni ślubnej. Pomogą jej konsultantki. „Przez obfity biust, dużą pupę czy okrągłe kształty trudno im znaleźć suknię ślubną, w której będą wyglądały i czuły się dobrze. Izabela Janachowska razem z konsultantkami podpowie im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybiorą tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda poczuje się jak milion dolarów" – czytamy szczegóły w komunikacie prasowym. Drugi program będzie dotyczył ślubnych przygotowań. Izabela Janachowska podpowie, jak nie stracić głowy w tym całym galimatiasie.

 

Wy też nie możecie się doczekać nowych programów Izabeli Janachowskiej?
 

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2018 20:18
ona świetnie się odnajduje w tych programach. Idealna prowadząca
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2018 19:50
Lubię ja i jej programy. Nie ma parcia na szkło
odpowiedz

Polecane dla Ciebie