Biznes Lewandowskiej kwitnie. Jej batony trafią do sprzedaży... w Chinach!

Będą miały zupełnie inne opakowanie.
Biznes Lewandowskiej kwitnie. Jej batony trafią do sprzedaży... w Chinach!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
30.07.2018

Wiele osób krytykowało pomysł Anny Lewandowskiej odnośnie wprowadzenia na rynek zdrowych batonów, ale został on zrealizowany, a przekąski są chętnie kupowane. Można powiedzieć, że batony marki Healthy Foods by Ann okazały się strzałem w dziesiątkę. Koncepcja odniosła sukces, a pomysłodawczyni chce rozszerzyć zasięg produktu na inne rynki, m. in. chiński. Ma je reklamować wizerunek Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

O planach trenerki poinformował dziennik „Super Express”. Batony w nowym opakowaniu nie będą dostępne w Polsce, tylko za granicą. Zostało zaplanowane, że do sprzedaży trafią w III kwartale tego roku.

Trudno powiedzieć, czy wizerunek polskiego reprezentanta w piłce nożnej pojawi się na batonach tylko na zagranicznych rynkach ze względu na kryzys, który spotkał Lewandowskiego po porażce w Mundialu br. Być może jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Jest wielce prawdopodobne, że po prostu Robert – w przeciwieństwie do żony - jest rozpoznawalny na całym świecie. Ania ma natomiast wiele wiernych fanek w Polsce, a batony są kojarzone wyłącznie z jej osobą.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
Jula (Ocena: 5) 31.07.2018 20:49
Bardzo chce schudnac ale po calej nocy w pracy nie mam ochoty isc na silownie bo jestem zmeczona! A co jest najgorsze ciagle jestem niewyspana poniewaz w dzien nie da sie normalnie wyspac! Ale staram się trzymać dietę i do pomocy mam IQacai. Waga powoli leci w dół.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2018 13:18
W Lidlu , w promocji kupiłam batony Ani i są bardzo dobre. Nie wiem jak reszta produktów, bo jak dla mnie nie opłaca się ich kupować (nawet w promocji)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2018 22:02
Próbowałam lodów sorbet porzeczka-burak, nigdy więcej. Nie da się tego jeść.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2018 15:28
ha ha, tak słabo interes idzie że trzeba było go przenieść do tak przeludnionego kraju. Chińczycy nie są głupi.
odpowiedz
lol (Ocena: 1) 30.07.2018 14:39
wyprzedaż w lidlu. Chyba się słabo sprzedają że rzucają je w lidlu hahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie