Małgorzata Rozenek-Majdan dostała nowy program. Nie uwierzycie, na czym będzie polegał...

W jakiej roli zobaczymy ją tym razem?
Małgorzata Rozenek-Majdan dostała nowy program. Nie uwierzycie, na czym będzie polegał...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
24.07.2018

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd TVN-u. Niektóre z programów zostały zrealizowane specjalnie z myślą o niej. Zaczęło się od „Perfekcyjnej Pani Domu”. Potem był udział w „Projekcie Lady”, „Azja Express”, „Iron Majdan”, a teraz nadszedł czas na... „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”. Na czym będzie polegało nowe show prezenterki?

Ile lat NAPRAWDĘ ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

W programie dowiemy się, jak zmienić swój wygląd i nastawienie do codziennego życia. W pierwszej myśli nasuwa się skojarzenie z „Projektem Lady”, ponieważ także w tej realizacji żona Radosława Majdana doradzi uczestniczkom, co w sobie zmienić, aby dobrze czuć się w swoim ciele. Stacja TVN Style opisuje program następującymi słowami: „W nowym programie Małgosia pomoże uczestniczkom osiągnąć zadowolenie ze swojego wyglądu i doda im pewności siebie. Będzie ich powierniczką, koleżanką i mentorką - przeprowadzi je przez metamorfozę dotyczącą nie tylko ich zewnętrznego wizerunku, ale również tę związaną z postrzeganiem siebie w związku czy w pracy. Prowadząca program uchyli także rąbka tajemnicy i zabierze uczestniczki do świata swoich zawodowych i prywatnych spraw”.

Stacja wyjaśnia też, dlaczego wybór padł właśnie na Małgorzatę. Podobno jest ona wzorem do naśladowania, jeżeli chodzi o prezencję i wiele kobiet pragnie jej dorównać. Poza tym imponujące jest to, jak radzi sobie w biznesie i życiu prywatnym. Jest postrzegana jako kobieta sukcesu na wielu płaszczyznach.

Zainteresowanych informujemy, że casting już ruszył. Zapisać można się przez formularz rejestracyjny dostępny w zakładce na stronie internetowej TVN Style.

Chciałybyście wziąć udział w tym programie?

 

Dinner time dress @moonofficial.pl

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 26.07.2018 00:22
Niby dlaczego miałabym chcieć poczuć się jak tępa dzida ?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.07.2018 16:37
Kurna ona daje temu Miszczakowi czy co? Dostaje program za programem, chociaż w żadnym nie jest wiarygodna. Program o hotelach położyła całkiem, nikt tego nie oglądał, projekt lejdi jest wyśmiewany bo ona powinna być uczestniczką a nie prowadzącą. Do tego jest w pierwszej trójce najbardziej nielubianych celebrytów w Polsce. Czy naprawdę nie ma ani jednej fajnej, kompetentnej osoby? Tylko perfekcyjna lejdi Rodzenek?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.07.2018 12:43
nadmuchana silikonowa babcia dzidzia kolo 50-tki wrzucajaca do sieci co chwila info z innymi datami urodzin - ostatnio chyba 37 jest aytorytetem ? dla kogo qrwa ? radzia ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie