Michael Jackon przewraca się w grobie!

Rodzina gwiazdora nie potrafiła uszanować jego przekonań i gdy tylko zmarł, ujawniła skrzętnie przez niego ukrywane twarze trojga dzieci. Teraz wizerunki osieroconych maluchów zdobią okładki brukowców!
Michael Jackon przewraca się w grobie!
18.07.2009

Batalia o dzieci Michaela (a co za tym idzie – pieniądze) trwa. Majątek gwiazdora pewnie większość osób z jego najbliższego otoczenia przyprawiał o zawroty głowy. Nic więc dziwnego, że obecnie troje jego potomków jest przedmiotem licznych debat i towarem przetargowym.

Niestety, rodzina Jacko nie potrafiła uszanować jego przekonań i troski o anonimowość dzieci. Gdy tylko zmarł, ujawniła skrzętnie przez niego ukrywane twarze maluchów. Podczas oficjalnego pogrzebu Janet przystawiła szlochającej Paris mikrofon pod nos, potęgując show, a teraz, na domiar złego, wizerunki dziewczynki i jej braci - Prince’a i Blanketa - zdobią okładki brukowców (poniżej ostatnia z magazynu "Weekly OK")! 

Jesteśmy pewni, że nie takiej przyszłości dla swoich ukochanych dzieci chciał Michael...

Natasza Lasky

Zobacz także:

Odeszły dwie legendy popkultury! 

25 czerwca 2009 roku na stałe zapisze się w historii światowej popkultury. Tego dnia odeszły dwie wielkie legendy – Michael Jackson, kultowy gwiazdor muzyki pop, który już za życia stał się ikoną, oraz Farrah Fawcett-Majors – kultowa Jill Munroe z „Aniołków Charliego”.

Jak żyć po śmierci ukochanej osoby?

Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę, że życie „po” nie będzie łatwe. Zwłaszcza dla osób, które kochały szalenie i miały z wybrankiem ułożone życie nie tylko w sferze uczuciowej, ale także ekonomicznej.

Polecane wideo

Komentarze (307)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 21:23
khoRnQ vsnvkfcwauqi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 15:16
76dKkF rmswnhrzqict
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 07:13
Kudos! What a neat way of thkinnig about it.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2010 17:28
Janet Jest uczciwa nie tak jak piszą Janet to pożądna babka Kocham Janet Jest piękna nie to za mało powiedziane jest booska
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2010 22:01
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie