Lewandowscy przekazali OLBRZYMIĄ kwotę na cel charytatywny!

O akcji Centrum Zdrowia Dziecka poinformowało w mediach społecznościowych.
Lewandowscy przekazali OLBRZYMIĄ kwotę na cel charytatywny!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
18.07.2018

Anna i Robert Lewandowscy są znani z pomocy finansowej, którą najczęściej oferują chorym dzieciom albo szpitalom. Nie inaczej było ostatnio. Sławna para wsparła Centrum Zdrowia Dziecka kwotą pół miliona złotych. O akcji poinformowała placówka na Facebooku. Pieniądze zostaną przeznaczone na jej remont.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

„Z przyjemnością obserwujemy, jak postępują prace remontowe na Oddziale Rehabilitacji. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wam zaprezentować nowy oddział rehabilitacji w IPCZD. Modernizacja jest możliwa dzięki wsparciu Anny i Roberta Lewandowskich, którzy przekazali 500 000 zł na ten cel. Dziękujemy” – czytamy komentarz szpitala.

Warszawskie Centrum Zdrowia Dziecka jakiś czas temu miało poważne problemy finansowe. Dzięki darczyńcom takim jak Lewandowscy ma szansę lepiej prosperować. Centrum jest jedną z największych pediatrycznych placówek w Polsce. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń metabolicznych. Przeprowadza specjalistyczne badania diagnostyczne oraz oferuje porady dietetyków klinicznych.

Trzeba przyznać, że ogromna kwota, jaką Lewandowscy przekazali na szczytny cel charytatywny, naprawdę robi wrażenie!

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
eksperci od wszystkiego (Ocena: 5) 19.07.2018 22:49
ojojojojoj byla sobie kaska z reklam , a teraz jej ni ma
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2018 22:21
nie rozumiem komentarzy "jak na pokaz to leppiej wcale". na pewno nie lepiej instytucjom, które tego potrzebują. Może ocieplaja wizerunek moze nie, ale przekazali na wazny cel o wiele wiecej niz kazdy z was komentujacy razem wziety. w tych wypadkach serio nie obchodzi mnie ze ktos wizerunek ociepla, nie o nich tu chodzi
odpowiedz
Gosc (Ocena: 5) 18.07.2018 21:02
Ocieplanie wizerunku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2018 20:07
nie rozumiem ciągłej nagonki na nich.hejt i pokazywanie ich w zlym swietle.ciagle kazdy portal szczuje i zle o nich pisze.dlaczego????bo maja kosmiczne pieniafze.sa mlofzi osiagneli sulcez w sporcie kochaja sie maja wszystko.ale ttzeba wytknąć im nawet najmniejsze potkniecie.tylko po co.zeby wam tym hejterom ulzylo? Mnie oni nie przeszkadzaja.wrecz przeciwnie.robia polsce dobra reklame a ze bogaci chca sie jeszcze wzbogacic to chyba normalne. ile wy oddajecie potrzebującym?????..????
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2018 13:50
Wymuszona próba ratowania upadłego wizerunku...
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie