Te zdjęcia złamią Ci serce. Zobacz, jak obecnie wygląda Ivo z serialu „Zbuntowany anioł”

Facudno Arana ma już 46 lat.
Te zdjęcia złamią Ci serce. Zobacz, jak obecnie wygląda Ivo z serialu „Zbuntowany anioł”
Fot. Zbuntowany Anioł
16.06.2018

W latach 90. bardzo popularne były seriale, zarówno wśród dojrzałych kobiet, jak i nastolatek. Jeżeli chodzi o te ostatnie, uwielbiały one „Zbuntowanego anioła”. Serial ten opowiada o Milagros – sierocie wychowanej w klasztorze, która zatrudnia się jako służąca u bogatych ludzi i zakochuje w jednym z domowników. „Zbuntowany anioł” podbił serca młodych dziewczyn, które pokochały główną bohaterkę i głównego bohatera. Ten ostatni był też obiektem ich westchnień. Jego wysportowana sylwetka i potargane blond włosy wywoływały u niejednej nastolatki motylki w brzuchu.

Iga Lis i Taco Hemingway naprawdę są parą? Widziano ich razem w samolocie!

Od czasów emisji serialu w TV minęło wiele lat. Co w ich trakcie działo się z Facundo Arana, czyli aktorem, który zagrał Ivo?

Życie prywatne Facundo

Czas odcinął na nim swoje piętno. Kiedy serial był nagrywany miał on niecałe 30 lat. Obecnie liczy sobie 46. Jeżeli chodzi o jego życie prywatne, można je uznać za bardzo udane. Ożenił się z Marią Susini, z którą ma troje dzieci. Kobieta nie jest gwiazdą – to typowa dziewczyna z sąsiedztwa, która lubi proste życie, a ponad wszystko ceni rodzinę. Co nie znaczy, że nie ma nic wspólnego z showbiznesem. Maria przez wiele lat była modelką. Prowadziła również programy telewizyjne. Ona i Facundo poznali się dzięki wspólnemu znajomemu. Ich związek jest bardzo udany. Łączą ich nie tylko dzieci, ale i pasja – surfing.

Niewiele osób wie o Facundo, że jest też muzykiem. Maria bardzo go wspiera. Bez niej nie dałby rady łączyć aktorstwa, kariery muzycznej i wychowywania dzieci.

Czy Facudno bardzo się zmienił przez te lata? Rozpoznałybyście w nim Ivo?

 

 

Post udostępniony przez Facundo Arana (@facundoaranatagle)

 

Feliz día Mundial del Teatro..!!!!!!!!

Post udostępniony przez Facundo Arana (@facundoaranatagle)

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.06.2018 10:04
Nie rozumiem. Wygląda świetnie. Porównując go do polskich 45-latków to wow.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2018 09:39
Tytuł artykułu nijak się ma do treści. Facundo wygląda dobrze, przypomina siebie z roli Iva, jedyne co to się postarzał ale to normalne przez tyle lat
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.06.2018 08:45
O nie, nie robił plastyki twarzy i godzi się z upływającym czasem, a do tego pokazuje to na instagramie...! Najgorzej!
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 16.06.2018 23:24
Papilocie, to nie dziennikarstwo, a istna obłuda, tak nabijać nas w butelkę. Kolejny pseudoartykuł z wydumanym tytułem, aby tylko zwabić czytelników, po którym spodziewamy się, że koleś faktycznie wygląda koszmarnie. To portal czy blog o subiektywnych wydumkach nastolatki?
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 16.06.2018 18:08
Natomiast Natalia Oreiro wciąż wygląda świetnie. :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie