Justyna Żyła pogodziła się z mężem? „Teraz jest między nami dobrze”

Kobieta udzieliła kolejnego wywiadu.
Justyna Żyła pogodziła się z mężem? „Teraz jest między nami dobrze”
12.06.2018

Media od pewnego czasu żyją relacją pomiędzy Piotrem Żyłą a Justyną Żyłą. Ta ostatnia zdecydowała się na upublicznienie małżeńskich spraw. Z jej postówna Instagramie wynikało, że Piotr nie sprawdza się w roli męża i ojca. Sytuacja była bardzo napięta, ale po pewnym czasie, w wywiadzie dla „Playboya” kobieta zdradziła, że pomiędzy nimi układa się lepiej. Mimo to niedawno media podały informację o złożenie pozwu rozwodowego przez Piotra. Donosiły również, że Justyna będzie musiała spłacić męża, ponieważ mają wspólny dom.

Anna Lewandowska pochwaliła się przystojnym bratem. Poznajcie Piotra Stachurskiego!

Obecnie portal sport.se.pl, powołując się na magazyn „Flesz”, donosi o ustabilizowaniu sytuacji. Justyna Żyła udzieliła kolejnego wywiadu i opowiedziała szczerze, jak mają się sprawy. Dowiadujemy się, że relacja pomiędzy małżonkami jest poprawna. Kobieta zwraca też uwagę na układ, który zawarła z mężem. „Umowa między mną a Piotrem była taka, że nie będziemy opowiadać o tym w mediach. Powiem tylko, że teraz jest między nami dobrze. Mam nadzieję, że ten kierunek zostanie utrzymany” – podaje „Flesz”.

Justyna zdradziła również, że Piotr nie pomógł jej w załatwieniu sesji w „Playboyu”. „Mamy teraz znacznie ważniejsze tematy do omówienia niż moja sesja. I od razu wyjaśniam: Piotrek nie pomógł mi w załatwieniu sesji, bo i takie głosy na ten temat słyszałam” – czytamy dalej.

Trudno powiedzieć, co miała na myśli Justyna, mówiąc o tym, że pomiędzy mężem a nią jest dobrze. To może znaczyć zarówno powrót, jak i dogadanie się co do postępowania w sprawie rozwodowej.

Myślicie, że wrócą do siebie?

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.06.2018 20:29
kto tej kobiecie dropsy sprzedaje ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie