Anna Lewandowska pochwaliła się przystojnym bratem. Poznajcie Piotra Stachurskiego!

Zainteresowanie mężczyzną rozpoczęło się od zdjęcia, które trenerka zamieściła na Instagramie.
Anna Lewandowska pochwaliła się przystojnym bratem. Poznajcie Piotra Stachurskiego!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
11.06.2018

Mogłoby się wydawać, że wiemy już wszystko o Annie Lewandowskiej. Ta zaskoczyła jednak ostatnio, wstawiając na Instagrama zdjęcie z młodszym o dwa lata bratem – Piotrem. Zrobiła to, aby uświetnić jego urodziny. Przy okazji opowiedziała o nim i sobie samej.

Lewandowska wstawiła na Instagramie zdjęcie prywatnego samolotu. Fanka: „A prosiłam o pomoc na leczenie mamy i cisza, a tu samolot”

Okazuje się, że Piotr i Ania są przeciwieństwami. Trenerka podkreśliła to w swojej wypowiedzi: „On artysta – ja sportowiec, on spokojny – ja szalona, on w chmurach – ja na ziemi, on pomyśli – ja zrobię, on poezją – a ja prozą.. Można by tak długo, ale co najważniejsze – jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo, co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła” – czytamy na Instagramie.

 

Inspiruje mnie... On artysta - ja sportowiec, On spokojny - ja szalona On w chmurach - ja na ziemi On pomyśli - ja zrobię On poezją, a ja prozą Można by tak długo, ale ... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła. Piotruś @piotrekstachurski , inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają. Dziękuję, że jesteś !️ Sto Lat! Twoja starsza siostra szanuje, kocham, doceniam, dziękuje #inspiration #family #motivation #team #annalewandowska #hpba #photo @anetazamielska Inspires me... He's an artist - I'm an athlete, He is calm - I am crazy He has a head in the clouds - i have both feet on the ground He will think - I will do it He is a poetry and I am a prose I could do that all day, but ... Most importantly - we are siblings and no matter what is happening and how many kilometers are between us, we always support each other and never let the other one get hurt. Because the strenght is in siblings. Piotruś, inspire the way you do , be a good man you are every day. Let your smile and optimism never leave you. Thank you for being you ! Happy birthday! Your big sister :)

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Co wiemy o samym Piotrze?

Piotr Stachurski ukończył Akademię Sztuk Pięknych. Uwielbia malować, a efektami tej pracy dzieli się z fanami na Instagramie. Poza tym organizuje wernisaże, na których można podziwiać obrazy z bliska. Jeżeli chodzi o talent, Piotr odziedziczył go po mamie, która jest scenografką. On sam też próbuje sił w tej dziedzienie, tworząc scenografie do pokazów mody – informuje party.pl. Kolejna pasja Stachurskiego to fotografia. Najwyraźniej Ania Lewandowska nie przesadziła, nazywając brata artystyczną duszą. Ale jest pomiędzy nimi także kilka podobieństw.

Jak przystało na brata znanej trenerki, Piotr dba o swoje ciało. Ćwiczy i zdrowo się odżywia. Poza tym można u nich zauważyć podobieństwo fizyczne. Internauci dopatrzyli się m. in. podobnych nosów. My z kolei uważamy, że najbardziej widać je w ich uśmiechach. Oboje mają również gęste włosy w zbliżonym odcieniu.

Jak na razie nie ma żadnych informacji na temat życia prywatnego Piotra, ale zauważyłyśmy, że na wielu zdjęciach na Instagramie pojawia się w towarzystwie tajemniczej Darii. Wszystko wskazuje na to, że jest jego dziewczyną.

 

#running #valentines #ninja #love ️

Post udostępniony przez Piotrek Stachurski (@piotrekstachurski)

Jesteście zawiedzione?
 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie