Wszystkie dziewczyny księcia Harry'ego. Czy Meghan Markle to na pewno najlepszy wybór?

Aktorka bardzo się różni od byłych partnerek swojego narzeczonego.
Wszystkie dziewczyny księcia Harry'ego. Czy Meghan Markle to na pewno najlepszy wybór?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghan_and_harry/)
17.05.2018

Książę Harry od kilku lat uchodzi za jedną z najlepszych partii, ale przeszłość ma dość burzliwą. W swoim czasie słynął ze skandali i romansów. W przeciwieństwie do Williama miał wiele dziewczyn. Ze swoją narzeczoną – Meghan Markle – związał się dopiero w wieku 32 lat.

Wszyscy kochankowie Meghan Markle. Ilu ich było?

Eks partnerki Harry’ego zupełnie nie przypominają aktorki. To blondynki o jasnej cerze. Dlatego niektórzy mogą się dziwić, że wybrał właśnie ją.

Czy Meghan najbardziej nadaje się na jego żonę? Jest najpiękniejsza z jego wszystkich dziewczyn? Przypomnijmy sobie byłe partnerki księcia Harry’ego.

Chelsy Davy

Ona i Harry uchodzili za wyjątkowo dobraną parę. Ich związek trwał sześć lat. Poznali się w 2004 r. i byli w sobie bardzo zakochani. Z perspektywy czasu dziewczyna przyznała, że życie na królewskim dworze nie do końca jej odpowiada. Ojciec Chelsy jest bardzo bogaty i mieszka w Zimbabwe. Dziewczyna po rozstaniu wróciła do Afryki, gdzie miała zamiar studiować.

 

#bagforlove #antislaveryday #endslavery #beulah x

Post udostępniony przez chelsydavy (@chelsydavy)

Caroline Flack

Poznali się w 2009 r. dzięki wspólnym znajomym. Prezenterka telewizyjna opisała relację z Harrym w swojej autobiografii – „Storm in a C Cup”.

 

Even on islands you need handbags #25yearsofcathkidston @cathkidston_ltd #ad

Post udostępniony przez Caroline Flack (@carolineflack)

Florence Brudenell-Bruce

Florence jest modelką bieliźnianą. Ona i Harry poznali się w 2011 r. i nie byli ze sobą długo. Dziewczyna zrozumiała, że związek z księciem to nie zabawa.

 

#florencebrudenellbruce

Post udostępniony przez mrpbronze (@pbraund)

Cressida Bonas

Cressida Bonas to osoba, która prawdopodobnie spodobałaby się królowej Elżbiecie. Harry poznał ją w 2012 r. dzięki swojej kuzynce. Cressida pochodzi z arystokratycznej rodziny i jest absolwentką szkoły tańca. Trzeba też wspomnieć o ogromnej fortunie jej rodziny.

 

Cressida Bonas stars in Mrs Orwell Rebecca Reid. Via evening standard

Post udostępniony przez Cressida Bonas (@cressida_bonas)

Mollie King

Z Mollie łączył Harry’ego romans. Miał on miejsce w 2012 r. Mollie słynie ze skąpych strojów, blond włosów oraz popowych piosenek.

Ellie Goulding

Harry’ego i Ellie zauważono po raz pierwszy podczas Audi Polo Challenge w 2016 r. Chociaż kryli się ze związkiem, nie uniknęli wpadek. Harry chodził na koncerty Ellie, a poza tym widywano ich, gdy się przytulali.

 

@balmain ️️️

Post udostępniony przez elliegoulding (@elliegoulding)

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 09:57
Obecna pani nie jest ładna, ma siodlasty nos i za bardzo wysuniętą dolną szczękę no i nie musi się opalać. Teraz czekamy na rozwód. Chociaż nie piękna to i tak szkoda jej dla takiego mydłka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2018 21:35
E tam Megan jest od nich wszystkich ładniejsza moim zdaniem. Ktoś na dole pisze, że niby wszyscy się zachwycają urodą Megan, a ja jakoś czytam głównie hejty na nią. Bez przesady, chcielibyście czytać takie rzeczy pod swoim adresem?!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2018 03:22
Naprawde nie wiem co media widzą w urodzie Meghan. Nieszlachetne rysy twarzy, średnia figura i mało zgrabny nos. To chyba jest tak że jak się wdasz w rodzinę królewską to ludzie przestają już na taką osobę obiektywnie patrzeć.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo