Internauci naśmiewają się ze zdjęć sióstr Godlewskich: „Boże jak wy się retuszujecie, nóżki jakieś takie dziwnie chude”

Faktycznie Photoshop poszedł w ruch?
Internauci naśmiewają się ze zdjęć sióstr Godlewskich: „Boże jak wy się retuszujecie, nóżki jakieś takie dziwnie chude”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/)
16.05.2018

Siostrom Godlewskim udało się osiągnąć cel. Mówi o nich mnóstwo Polaków. Wzmianki przeważnie są negatywne, ale to przedsiębiorczych celebrytek już nie interesuje. Pomimo fali hejtu nie zrezygnowały z udziału w różnych eventach, dawania koncertów oraz nagrania kolejnego teledysku.

Wszyscy kochankowie Meghan Markle. Ilu ich było?

Małgorzata i Esmeralda są też bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Dziewczyny chętnie publikują zdjęcia, na których pozują w wyzywających pozach. Podkreślają przy tym, że ich uroda jest dziełem natury.

Czy aby na pewno? Fani nieraz mieli wątpliwości...

Wypłynęły one przy okazji pokazywania się na Instagramie bez makijażu. Zarówno Małgorzata, jak i Esmeralda zamieściły zdjęcia oznaczone hasztagiem #nomakeup. Followersi nie dali się nabrać. Bardzo szybko wytknęli siostrom sztuczne rzęsy, hennę brwi, podkład oraz Photoshopa.

Niedawno Małgorzata Godlewska wstawiła na Instagrama kolejne dziwne zdjęcie. Pozuje na nim z Esmeraldą na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni. Jak zwykle siostry są ubrane dość skąpo. Ale uwagę przykuwają przede wszystkim nogi Esmeraldy Godlewskiej. Na tle reszty ciała wyglądają nienaturalnie, niczym u małej dziewczynki. Są  zbyt chude. Do tego Esmeralda nagle straciła krągłości w biodrach.

Czyżby był to efekt niezbyt umiejętnej obróbki zdjęć? Tak sądzą internauci.

- Każdy widzi jak wygląda Esmeralda. Nie jest drobnej kości ale to nic złego. A nieudolnie przerabiane zdjęcia wyglądają karykaturalnie

- Ale moim zdaniem mało która kobieta ma perfekcyjne ciało. Wiadomo po ciąży ciało też się zmienia no i geny też robią swoje. Nie neguje jej faldek na brzuchu ale po co tak przerabiać komicznie zdjęcia?????

- Oglądałam pierwszy raz hejt listę i różnica między sylwetką Esmeraldy na zdjęciach a w tv jest diametralna. Widać było, że ma brzuch, faldki się wylewaly

- Ręka wam się trzęsie przy retuszu nog

- Boże jak wy się retuszujecie, nóżki jakieś takie dziwnie chude, a raczej łydki

- Coś nie ludzko pofalowane to nogi u siostry

- Nogi sobie odchudziłaś to od razu sobie cycki skróć po co ci takie sztuczne torby

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
erotoman (Ocena: 1) 22.05.2018 09:38
brak słów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2018 20:25
Może lubią a co was to obchodzi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie