Wszyscy kochankowie Meghan Markle. Ilu ich było?

Wyszły na jaw kompromitujące informacje na temat życia prywatnego Meghan Markle.
Wszyscy kochankowie Meghan Markle. Ilu ich było?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghanmarkle_/)
14.05.2018

Za sprawą związku z księciem Harrym, Meghan Markle stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. 35-letnia rozwiedziona celebrytka, która zajmowała się grą w amerykańskich serialach, zaręczyła się z członkiem rodziny królewskiej. To dla niej duży awans społeczny.

Wiemy, do jakiego utworu Harry i Meghan zatańczą pierwszy taniec

Dlatego mogłoby się wydawać, że Meghan ma życie niczym z bajki. Nie dość, że wychodzi za mąż za księcia, to nie musi się liczyć z pieniędzmi, a jej rola jako księżnej ograniczy się do podróży zagranicznych i uczestnictwa w ważnych wydarzeniach. Ewentualnie do wychowania dzieci.

Niestety, najnowsze doniesienia z zagranicy, pokazują, że nawet bycie narzeczoną księcia ma swoje minusy. Na przykład wtedy, gdy media zainteresują się jej dawnym życiem. W końcu księżna powinna świecić przykładem. Jeżeli chodzi o Meghan, jest dokładnie odwrotnie. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod lupę liczbę jej partnerów. „Daily Mail” postanowił przyjrzeć się bliżej prywatnym sprawom przyszłej księżnej i opublikował listę jej facetów.

faceci Meghan Markle

Fot. unsplash.com

Pierwsza ciekawostka z życia prywatnego dotyczy zasad, którymi Meghan miała zwyczaj się kierować podczas randek. Według jej bliskiej koleżanki, która poinformowała o wszystkim prasę, narzeczona księcia Harry’ego stosowała się do wskazówek zawartych w poradniku „The Rules”. Pochodzi on z lat 90. Zgodnie z nimi Meghan nie całowała się na pierwszej randce, nie narzucała się facetom i nie chodziła z nimi od razu do łóżka.

Ale wracając do partnerów, „Daily Mail” dotarł do siedmiu. Możliwe, że było ich więcej. Wśród nich są mężczyźni związani ze światem filmu i sportu.

Brett Ryland

Do grona byłych facetów Meghan zalicza się m. in. Brett Ryland. Dawniej, podobnie jak eks dziewczyna, grał w serialach. Obecnie zajmuje się biznesem.

Simon Rex

Simon również należy do środowiska filmowego. On i Meghan poznali się na planie filmowym serialu „Cuts”.

faceci Meghan Markle

Fot. unsplash.com

Trever Engelson

Trevor budzi największe zaciekawienie mediów, ponieważ był on mężem Meghan. Mało tego, to właśnie on pracuje nad serialem opowiadającym o romansie Meghan i księcia Harry’ego. Co za zbieg okoliczności!

Justyna Żyła rozebrała się dla „Playboya”. Mamy zdjęcia z sesji!

Steve Lepore

Steve jest koszykarzem. Poza tym wiedzie szczęśliwe życie rodzinne. Steve i Meghan poznali się w Northwestern University. Potem mężczyzna został przeniesiony do Karoliny Północnej. Uczucie nie przetrwało tej próby.

Shaun Zaken

Shaun jest scenarzystą. Poznał Meghan na studiach. Ich związek nie potrwał długo. Spotykali się zaledwie 6 miesięcy.

Oprócz wymienionych mężczyzn trzeba doliczyć jeszcze dwóch. Chociaż nie dysponujemy ich nazwiskami, wiadomo, że jeden jest obecnie biznesmenem. Co do drugiego, w okresie gdy spotykał się z przyszłą księżną, był studentem.
 
 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.05.2018 19:27
Meghan ma prawie 37 lat a nie 35, nie piszcie bredni. Co was obchodzi z iloma facetami byla? W tym wieku to logiczne ze ma za soba jakas przeszłośc, uczepiliscie sie kobiety, napiszcie moze cos o przeszłości Harryego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2018 16:47
Dokladnie. Napiszcie mlze z iloma dziewczynami spal harry? Z iloma cpal? Ile razy sie zeszmacil? Przrciez tak o kobietach piszecie. No co z wami, madrale z redakcji ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2018 15:45
Co was to obchodzi?Śliczna i pewna siebie i to jej sprawa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2018 08:33
Widać, że ma kur.wiki w oczach :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.05.2018 08:21
A ksiezna Kate miala 1 od wczesnej szkoły i to jest jej mąz:)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo