Dziwne nagranie obiegło Sieć. Znana modelka napastuje seksualnie... PSA?!

Też to widzisz?
Dziwne nagranie obiegło Sieć. Znana modelka napastuje seksualnie... PSA?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/deyana_mounira/)
30.04.2018

Niedawno do Sieci trafiło nagranie modelki Deyany Mouniry, na którym bawi się z psem. Zostało one zrobione na posiadłości biznesmena i właściciela klubów nocnych – Tony’ego Toutouni. Szkopuł w tym, że zachowanie kobiety i zwierzęcia wydaje się na pierwszy rzut oka dziwne. Zdaniem mężczyzny modelka napasuje seksualnie psa... W związku z tym żąda on od niej odszkodowania w wysokości 1,5 mln dolarów.

Zobacz także: Tym razem Frąckowiak poszła o krok za daleko. Pokazała w Sieci... ZUPEŁNIE NAGIE ZDJĘCIE!

Cała sprawa została opisana przez „Mirror”. Według biznesmena „taniec” rosyjskiego terriera i 27-latki jest jednoznaczny. Mężczyzna oskarża kobietę o pobudzenie seksualne swojego pupila, a nawet dotykanie jego genitaliów! Na nagraniu widzimy, jak ogromny czworonog wskakuje na modelkę, obejmuje ją łapami i kiwa się. Dla Toutouni zajście ma ewidentnie seksualny charakter.

Mężczyzna zatrudnił prawników, którzy mają się zająć wyegzekwowaniem ogromnej kwoty pieniężnej w ramach zadośćuczynienia. Nie wiadomo jednak, czy im się to uda, ponieważ Deyana twierdzi, że to właściciel podjudzał psa i zachęcał go do zabawy, a ona sama została zmuszona do dziwnego „tańca”. Jednak specjaliści zatrudnieni przez biznesmena pytają się, dlaczego w takim razie uśmiecha się na nagraniu?

Niech każdy sam oceni to widowisko.

 

A few weeks ago, I was asked to model for a shoot at a house by a professional photographer. By the time I got there, Tony insisted on taking my photos instead. His skills consisted of him taking photos of me with his phone, specifically of my boobs & butt. During this entire amateur shoot with Tony, I was very uncomfortable bc Tony was harassing me, verbally & sexually. He forcibly grabbed me inappropriately & tried to get me into his room several times as I walked around and he continued to do so even after I repeatedly told him to stop. He provoked his dog to hump me & told me to allow it. This video has Tony’s voice telling me to allow his dog to take these actions and says, “let him do it, “fuck her” & “I almost had it, go back...just stand there and let him sniff your butt.” I felt vulnerable in this situation & tried to get myself out of this environment as best as I could because I genuinely feared for my own safety and well-being. Before I attempted to leave, I asked for the photos taken of me, he refused to send me the photos or videos & didn’t provide any reason as to why. I ultimately was able to get video clips of myself, but after I had to act calm even though I wanted to escape the situation. In fear of Tony showing these humiliating videos to his friends & the public in general, I posted the video of myself & the dog as a comedy video on my own IG page to try to redeem myself because the video of me is completely mortifying. Tony later posted the same video of me on his IG page, but the difference in the two videos is that he will never post the original videos because he is the one recording me with his voice in the background. Tony has forced my hand by further publicly defaming my reputation on TMZ. I want the entertainment industry & the public in general to be aware of people like Tony who want to use you in every way they can including but not limited to sexual and inappropriate acts. No one should be subjected to this treatment in any industry. I sincerely hope that the public take note of this situation and understand that I seek to expose predators like him. Thank you to all my friends and fans for your continuous love and support.

Post udostępniony przez Deyanamounira90@gmail.com (@deyana_mounira)

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.04.2018 20:06
Bez przesady, ona się tylko bawi z psem, a ten ma zwierzęcy instynkt i bawi się w humanofila ;) Mój tak nieraz robił z moją nogą, albo ze swoim kojcem. Kto ma psa samca w domu, ten wie że u psów to normalne. Może poczuł miesiączkę od niej.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 30.04.2018 15:37
kocham psy, ale takie tańce to już lekka przesada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2018 15:36
wygląda to faktycznie dziwnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2018 14:27
Facet się chce na niej odegrać za to, ze nie chciała z nim iść do lozka. Typowy sfrustrowany wariat teraz będzie ośmieszał kobietę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.04.2018 13:35
whaaaat
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo